Nädal maakonnas

Jõgeva linn
Linnapea Viktor Svjatõ?ev osaleb täna Tallinnas Eesti Linnade Liidu koosolekul. Kolmapäeval, 19. jaanuaril viibivad Tallinnas noorsootöö alasel ümarlaual linnavalitsuse hariduse peaspetsialist, arenduse peaspetsialist ja kaks linna noorte esindajat. 20.-22. jaanuarini külastab Jõgeva linna delegatsioon sõpruslinna Kaarinat Soomes. Reedel, 21. jaanuaril on spordikeskuses Virtus Eesti meistrivõistlused saalihokis. Laupäeval, 22. jaanuaril viibib Jõgeva meeskoor Mehis Elvas laululaagris. Kell 19 algab kultuurikeskuses tantsuklubi Stiil tantsusalong “Valsist branleni”. 22. ja 23. jaanuaril on spordikeskuses Virtus Eesti meistrivõistlused naiste saalihokis. Esmaspäeval, 24. jaanuaril kell 10 on linnavalitsuse istung.

Jõgeva vald
Kolmapäeval, 19. jaanuaril
peetakse Vaimastvere koolis mälumängu Ajuragin III voor. Kell 12 on vallavolikogu maa-, heakorra-, planeeringu- ja keskkonnakomisjoni koosolek. Neljapäeval, 20. jaanuaril avatakse Kuremaa Lasteaed-Algkoolis Lugemispesa. Kell 11 on vallavolikogu haridus-, kultuuri- ja spordikomisjoni koosolek. Kell 15 on valla noorsootöö komisjoni koosolek.

Maavalitsus
Täna kell 11
toimub Jõgevamaa Puuetega Inimeste Koja juhatuse koosolek. Kell 14 kohtub maavanem Aivar Kokk maakonna perearstidega. Haridus- ja kultuuriosakonna juhataja Heiki Sildnik osaleb Tallinnas Koolivõrgu Büroo Hariduskorralduse Nõukojal. Lastekaitse peaspetsialist Imbi Jäger viibib alaealiste komisjonide sekretäride nõupidamisel Tartu maavalitsuse saalis. Haridus- ja kultuuriosakonna peaspetsialist Maie Puusepp ning sotsiaal- ja tervishoiuosakonna juhataja Monika Aasa ning tervishoiu peaspetsialist Eha Anslan osalevad 18. ja 19. jaanuaril Pühajärvel Uimastiennetusnõukogu koolituspäevadel. Kolmapäeval, 19. jaanuaril viibib maavanem Aivar Kokk Ida-Virumaal maavanemate ja maasekretäride nõupidamisel. Neljapäeval, 20. jaanuaril kell 10 koguneb Euroopa Liidu struktuurifondi meede 3.5 komisjon. Reedel, 21. jaanuaril külastavad maavalitsuse töötajad Mustvee linna ning tutvuvad sealsete haridusasutuste ja ettevõtetega ning kohtuvad kohalike elanikega. Kell 10 algab Voorel VH teemaplaneeringu arengupäeva kavandamise koosolek, milles osaleb ka majandusarengu osakonna planeeringute spetsialist Aivar Arik. Kell 11 on Jõgevamaa Puuetega Inimeste Koja projekti “Toetatud töökohtade loomine puuetega noortele Jõgevamaal” noorteüritus. Alushariduse peaspetsialist Kaire Kampus osaleb haridus- ja teadusministeeriumis toimuval alushariduse spetsialistide seminaril.

Pajusi vald
Pisisaare koolis kestab poistenädal, mille käigus korraldatakse mitmeid võistlusi poistele kahes vanusegrupis, võisteldakse viktoriinis, kohtutakse külalistega jne. Nädala lõpus selgitatakse välja iga ala võitjad ja kooli popim poiss.

Pala vald
Kolmapäeval, 19. jaanuaril kell 8.30
on vallamajas toimetuleku ja täiendavate sotsiaaltoetuste määramise komisjoni koosolek. Reedel, 21. jaanuaril korraldatakse Pala koolis koolinoorte taliolümpiamängud. Kell 9 on vallamajas vallavalitsuse istung.

Palamuse vald
Neljapäeval, 20. jaanuaril kell 13
on Palamuse rahvamajas Anne Velli lasteteatri etendus “Kuke ja rebase lugu”. Reedel, 21. jaanuaril kell 12 on eakate õdus õhtupoolik Kaarepere rahvamajas. 22. ja 23. jaanuaril on Eesti Harrastusteatrite Liidu liikmesteatrite juhtide talvepäevad Palamuse rahvamajas.

Põltsamaa linn
Täna kell 17
on linna korrakaitsekomisjoni koosolek. Kolmapäeval, 19. jaanuaril võtab muusikakooli direktor Anne Kaus osa Tallinnas toimuvast muusikakoolide liidu juhatuse koosolekust. Kell 15 on kultuurikeskuse juhatuse koosolek. Neljapäeval, 20. jaanuaril kell 13 on spordikoolis saalijalgpalli mängud 1996-97 sündinud poistele. Kella 15-17 teeb kultuurikeskuses latino-funk stiilis aeroobikat Enn Meiesaar. 21.-23. jaanuarini peetakse Põltsamaa Ühisgümnaasiumis üle-eestilist kõnelaagrit. Laupäeval, 22. jaanuaril kell 11 on Adavere võimlas Eesti Spordiveteranide Liidu I talispordipäev nelikutele. Kell 12 on kultuurikeskuses Mini-EuropeadŽi üldproov.

Põltsamaa vald
18. ja 19. jaanuaril
on Lustivere koolis indiakaturniir V – IX klassile. Kolmapäeval, 19. jaanuaril kell 9 on vallavalitsuse istung. Kell 14.30 on vallavalitsuse saalis 3+3 haridusprojekti töörühma koosolek. Lustivere koolis on T.O.R.E. klubiõhtu. 17.-21. jaanuarini on Lustivere koolis peastarvutamise võistlused I – IX klassile.

Saare vald
Kolmapäeval, 19. jaanuaril
kogunetakse arutama vastlapäeva korraldamist Kratikülas ning Kalevipoja teemapargi projekti. Saare rahvamajas saab selle nädala kõikidel päevadel näha Larissa Korobova maalide näitust.

Tabivere vald
Maarja koolis viibivad sellel nädalal Kohtla-Järve õpilased. Neljapäeval, 20. jaanuaril kell 19 on Maarja-Magdaleena Maarahva Seltsi üldkoosolek, millel osaleb ka Jõgevamaa Kodukandi Ühendus. Reedel, 21. jaanuaril kell 12 on Tabivere kapellitoas eakate klubi Lumeroos koosviibimine.

Torma vald
Täna
on vallavalitsuses jäätmekava komisjoni koosolek. Neljapäeval, 20. jaanuaril sõidavad Torma kooli õpilased Tartusse vaatama teatrietendust “Mesimees”. Käivad ettevalmistused Paul Ariste 100. sünniaastapäeva tähistamiseks 2. veebruaril.

blog comments powered by Disqus