Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Täna kell 10 on linnavalitsuses koosolek linna arengukava täiendamiseks aastateks 2004 – 2006. Kell 17 algab Piiri pargis Jõgeva linna pargijooksu 3. etapp. Samal ajal tulevad linnavalitsuse saalis kokku linnavolikogu haridus- ja kultuurikomisjon ning rahanduskomisjon. Kell 19 annab Endla teater kultuurikeskuses etenduse “Agnes”. Kolmapäeval, 22. septembril kell 10 tähistatakse lasteaias Karikakar sügise sünnipäeva. Neljapäeval, 23. septembril kell 16 on linnavalitsuse saalis linnavolikogu arengu- ja majanduskomisjoni koosolek. Spordikeskuses Virtus peetakse 24. – 26. septembrini rahvusvahelist võrkpalliturniiri Baltic Cup. Reedel, 24. septembril algavad võistlused kell 18, laupäeval, 25. septembril kell 16 ja pühapäeval, 26. septembril kell 12. Pühapäeval, 26. septembril kell 15 algavad Jõgeva aleviku staadionil Eesti jalgpalli meistrivõistluste IV liiga mängud. Esmaspäeval, 27. septembril kell 16 on ettevõtluskonkursi Aasta Tegija 2003 kokkuvõtete tegemine ning linnavolikogu esimehe ja linnapea vastuvõtt. Septembrikuu lõpuni on Jõgeva Kunstikoolis avatud õpilastööde näitus “Kunstisuvi 2004”. Linnaraamatukogus on üleval Larissa Korobova maalide näitus “Peipsi laps”. Jõgevamaa keskkonnateenistuses on 15. oktoobrini väljas Hendrik Relve fotonäitus “Mets ja rahvas”.

Jõgeva vald

Täna kell 10 on valla arengukava koostamise arutelu. Kell 14 on vallavolikogu eelarve-, majandus- ja erastamiskomisjoni koosolek. Neljapäeval, 23. septembril kell 12 on vallavolikogu maa-, heakorra-, planeeringu- ja keskkonnakomisjoni koosolek. Reedel, 24. septembril on Kuremaa Lasteaed-Algkoolis “Otsi Otti” matk-õppus. Kell 17 on Laiuse pastoraadis Hendrik Lindepuu vasttõlgitud raamatute Jerzy Pilchi “Kange Ingli tiiva all” ja Witold Gombrowiczi “Laulatus ja teisi näidendeid” esitlus. 23. – 25. septembrini toimub EANK sügisseminar Kambjas, milles osalevad Jõgeva vallast Karin Kongas, Auli Kumel ja Monika Maasing. Sel nädalal toimub revisjonikomisjoni väljasõit valla teede ülevaatuseks.

Maavalitsuses

Täna viibib maavanem Aivar Kokk Tallinnas siseministeeriumis meediasuhtluse ja avaliku esinemise alasel koolitusel. Kell 14 on maavalitsuses narkonõukogu koosolek. Kolmapäeval, 22. septembril kell 14 on maavalitsuse saalis JAEK nõukogu koosolek, millest võtab osa ka maavanem Aivar Kokk. Kõneldakse EASi stardiabi projektidest Jõgevamaal ning maakonna omavalitsustes korraldatavatest projektidest. Neljapäeval, 23. septembril kell 13 viibib maavanem Aivar Kokk külaskäigul Palamuse vallas, tutvumaks sealsete ettevõtetega. Humanitaarainete peaspetsialist Reet Järve osaleb neljapäeval Jõgeva Ühisgümnaasiumis vene keele õpetajate ainesektsiooni koosolekul. Reedel, 24. septembril viibib alushariduse peaspetsialist Kaire Kampus Tartus lastekaitseseminaril.

Kasepää vald

Reedel, 24. septembril on Raja kultuurimajas disko.

Mustvee linn

Täna kell 14 on kultuurikeskuses koolide ja lasteaia huvijuhtide kokkusaamine. Kolmapäeval, 22. septembril on Mustvee Vene Gümnaasiumis spordipäev. Laupäeval, 25. septembril on kultuurikeskuses noorte disko. Mustvee lasteaias on sellel nädalal sügisnäitus. Mustvee Gümnaasiumis on välja pandud näitus Edgar Valteri loomingust.

Pala vald

Neljapäeval, 23. septembril on Pala koolis sügise alguse puhul ülekooliline tervisepäev “Positiivsete mõtete otsingul”. Reedel, 24. septembril on Palal maakonna sügiskross.

Palamuse vald

Laupäeval, 25. septembril kell 10 algab Palamusel VII Suur Paunvere väljanäitus ja laat. Päevajuht on Peeter Oja, muusikat teeb Kuldne Trio, oksjonihaamrit hoiab Samuel Golomb.

Puurmani vald

Neljapäeval, 23. septembril on vallavolikogu istung, mille käigus korraldatakse ka avalik arutelu uue silla ehitamise asjus.

Põltsamaa linn

Täna kell 10 on Põltsamaa staadionil Jõgevamaa karikavõistlused jalgpallis C-klassile. Kell 14 peavad linnapea juures nõu Põltsamaa Ühisgümnaasiumi, Lasteaed-Algkooli Tõruke ja lasteaia Mari esindajad. Kolmapäeval, 22. septembril kell 15 on kultuurikeskuse juhatuse koosolek. Kell 16 on haldusreformi arutelu, milles osalevad Põltsamaa linna ja valla esindajad. Kell 19 on kultuurikeskuses Pärnu Endla teatri etendus “Agnes”. Neljapäeval, 23. septembril kell 10 on kultuurikeskuses kultuurikogu istung. Kell 11 algab kultuurikeskuses aianduspäev. Reedel, 24. septembril kell 19 on kultuurikeskuses disko. DJ Fest Vol. 2. Reedel, 24. septembril ja laupäeval, 25. septembril on spordikoolis “Põltsamaa turniir 3+3”. Pühapäeval, 26. septembril kella 12 – 15 on lossihoovis mihklilaat.

Põltsamaa vald

Täna kell 14 on Adavere kooli arengukava õpetajate töögrupi koosolek. Kell 17 on Lustiveres valla arengukava tutvustamise rahvakoosolek. Kolmapäeval, 22. septembril kell 10 on vallavalitsuse istung. Adavere koolis on kooli arengukava õpilasomavalitsuse töögrupi koosolek. Kell 17 on Kamaris valla arengukava tutvustamise rahvakoosolek. Adavere lasteaias Naksitrallid korraldatakse sünnipäevapiknik ja Naksitrallide nimepäev. Neljapäeval, 23. septembril kell 17 on Adaveres valla ja ka piirkonna arengukava tutvustamine.

Saare vald

Kolmapäeval, 22. septembril korraldatakse valla töötajatele koolitusvisiit Järvamaa noortekeskustesse. Neljapäeval, 23. septembril kell 15 on Voore noortetoas lauamängude pärastlõuna, kus mängitakse mitmesuguseid laua- ja nupumänge. Laupäeval, 25. septembril kell 12 on poisid ja tüdrukud oodatud aktiviseerimiskeskusse breiktantsu treeningule.

Tabivere vald

Täna on vallavolikogu istung. Maarja koolis algab neljapäeval, 23. septembril sügisvärvide nädal ning väljas on ka sügisandide näitus. Reedel, 24. septembril on Maarja rahvamajas disko.

Torma vald

Täna kell 15 on toimetulekutoetuste määramise komisjoni koosolek. Kolmapäeval, 22. septembril on vallavalitsuse istung. Reedel, 24. septembril kell 14 on vallavolikogu istung. Sadala koolis peetakse reedel sügise sünnipäeva. Esmaspäeval, 27. septembril on Sadala koolis matkapäev. Vallas on käsil ettevalmistused 1. oktoobril Torma rahvamajas toimuva rahvusvahelise eakate päeva tähistamiseks.

blog comments powered by Disqus