Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Täna kell 10 saabub kultuurikeskuse kõrvale kommivabriku Kalev kommilaev. Neljapäeval, 12. augustil kell 19 on kultuurikeskuse pargis saabuvale taasiseseisvuspäevale pühendatud kontsert Eesti Kontserdilt “Akordionialbum”. Akordionimuusikat klassikast kuni pärimusmuusika töötluseni esitab Henn Rebane. Laupäeval, 14. augustil kell 11 on kultuurikeskuse pargis pereüritus “Otsi Otti”. Laupäeval, 14. augustil ja pühapäeval, 15. augustil kell 18 on spordikeskuse Virtus ees platsil tsirkuseetendus “Huumor manee?is”.

Jõgeva vald

Täna kell 14 on vallavalitsuse istung. Laupäeval, 14. augustil peetakse Kuremaal rannavõrkpalli II etapi võistlusi.

Kasepää vald

Laupäeval, 14. augustil kell 12 avatakse Kasepää valla päev. Kavas on täiskasvanute ja laste esinemised, ühine kalaseljanka söömine, võistlusmängud, kontsertetendus “Valla võllanaljad”, tantsuõhtu, ilutulestik jne.

Pajusi vald

Pisisaare kooli juures tegutseb teist nädalat lastelaager.

Pala vald

Laupäeval, 14. augustil kell 12 on Sääritsa küla päev. Esinevad kohalikud isetegevuslased, külalisesineja on Rakvere saksofonikvartett jne.

Palamuse vald

9. – 15. augustini on Palamusel III vabaõhu kunstilaager. Kolmapäeval, 11. augustil kell 16 on vallavolikogu istung. Laupäeval, 14. augustil saabub Palamusele kinobuss. 14. ja 15. augustil peetakse järjekordseid Theodor Lutsu filmipäevi.

Põltsamaa linn

Täna kell 20 annavad kirikus kontserdi Kristo Käo ja Kuldar Kudu (kitarr). Kolmapäeval, 11. augustil kell 20 esinevad Lossi restoranis Tiit Peterson (kitarr) ja Maano Männi (viiul). Kell 21 on lossihoovis kontsertetendus “Kitsas King”. Neljapäeval, 12. augustil kell 17.30 on Põltsamaa staadionil piirkonna meistrivõistlused jalgpallis. Kell 19 on kirikus keelpillimängijate suvekooli solistide ja ansamblite kontsert. Kell 22 esineb Ranna restoranis Tallinna Vanalinna Muusikamaja kitarriorkester. Samal päeval on väljasõit Cesisesse, tutvumaks Cesise linnuse arendamise kogemustega, avaliku ja erasektori koostööga linnuse arendamisel ning linna 800. aastapäeva ettevalmistustega. Reedel, 13. augustil kell 19 esinevad kirikus suvekooli kitarristid. Laupäeval, 14. augustil kell 15 on staadionil Eesti meistrivõistluste III liiga mängud meestele. Kell 16 on kultuurikeskuses X keelpillimängijate ja I kitarristide suvekooli lõppkontsert. Pühapäeval, 15. augustil sõidavad linnavolikogu esimees Raul Kirsel, linnapea Jaan Aiaots ja haljastusspetsialist Inge Angerjas president Arnold Rüütli vastuvõtule ja kodukaunistamise aasta auhinna kättesaamisele Viluste Põhikooli. Kell 18 on Põltsamaa kurniväljakul kurniturniir (Põltsamaa-Viljandi-Tartu).

Põltsamaa vald

Eskus on käimas staadionimaja ehitus. Kamaris jätkub lasteaia remont. Lustiveres remonditakse raamatukogu ja laste magamisruumi.

Saare vald

Saare järve ääres mängitakse 10., 11. ja 12. augustil kell 19 etendust “Silver Ükssilm ja admirali vanne”. Kolmapäeval, 11. augustil on Voore külalistemajas Jõgevamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse koosolek.

Torma vald

Laupäeval, 14. augustil kella 9 – 17 viib Kaitseliidu Jõgeva Malev Näduvere karjääris läbi laskeharjutusi.

blog comments powered by Disqus