Nädal maakonnas

Jõgeva linn

15. – 18 juulini toimub Jõgeva Avatud Noortekeskuse poolt korraldatav “Näki ja Neptuni suvelaager” Kuremaa alevikus. 22. juulil jõuab linna komöödiatuur “Ei või olla 3”. 30. ja 31. juulil viib Jõgeva Avatud Noortekeskus läbi “Sookolli rabaretke” Endla rabas. 31. juulil toimub Jõgeva aleviku staadionil Felix Adrati mälestusturniir jalgpallis.

Jõgeva vald

17. ja 18. juulil on Laiusel noorte kergejõustiku 7-võistlus ja 10-võistlus. 20. -24. juulini on vabariiklik maadluslaager Kuremaal. 21. juulil toimub Laiuse noorteklubi Freedom hooaja avaüritus, lahtiste uste päev noorteklubis ja moeshow. 27.-31. juulini kestab Reastveres Linnuse talu maadel Põrgumaal “Suur Seiklus 2004”.

Mustvee linn

24. juulil on Mustvee linnapäev ja laat.

Pala vald

18. juulini kestab Palal Eesti Näitejuhtide Teatritrupi (ENT) suvekool. 14. juulil esitatakse luulekava “Kesköötund vanas mõisas” ning kell 21 on kultuuri majas “Vene luule ja romansside õhtu”. 17. juulil on Pala laululaval võimalik jälgida ENT suvekoolis õpitut ja kell 21 on Pala Põhikooli hoovis lavavõitluse show- etendus.

Palamuse vald

14. juulil kell 16 toimub volikogu istung. 16. juulil kell 18 on Prantsuse vanamuusikaansambli Ensemble Trecanum kontsert kirikus. Esitatakse keskaegseid laule. 16., 22. ja 30. juulil kell 20 etendatakse Rehe- Möldre talu aida õuel Oskar Lutsu näidendit “Tagahoovis”. 14. juulil toimub line-tantsu suvetuuri kontsert laululaval ja 17. juulil kell 22.00 on diskorite suvepäevad lauluväljakul, kus esinevad Caater ja Trinity. Kuni 28. juulini jääb Palamuse muuseumis avatuks ka fotonäitus “Palamuse 20. sajandi esimesel poolel”. 23. juulil saab näha etendust “Kassi saba alla”. 27. juulil toimub Palamuse kirikus Rein Rannapi kontsert “Uus klaver tuleb külla”, 28. juulil on Palamuse pargis Pärnu Endla teatri etendus ja 31. juulil toimub üleriigiline loodusesõprade kokkutulek.

Puurmani vald

30. juulil toimub romantiline suveõhtu klassikalise muusikaga.

Põltsamaa linn

Eilsest 16. juulini toimub noorsooühingu Eesti 4H suvelaager Ida-Virumaal Karjamaal. Laagrisse sõidab ka 29 Põltsamaa Ühisgümnaasiumi õpilast ja juhendajad Evi Rohtla ja Eva-Brit Bergmann. Täna kell 9.30-13 toimub doonoripäev Põltsamaa kultuurikeskuses. Eile avati Põltsamaa Kunstikoolis maalilaagri tööde ja fotode näitus. 17. juulil kell 16.00 on piirkondlik memme-taadi suvepidu Põltsamaa lauluväljakul. 18. juulil alustab tegevust XI Puhkpillimängijate Suvekool ja kell 16.00 on Hollandi puhkpilliorkestri kontsert Põltsamaa Kultuurikeskuses. 31. juulini on avatud Anna Mägi õlimaalide näitus Põltsamaa kultuurikeskuse galeriis. 16. juulini jätkab tegevust keskkonnaühingu Kivirik taimeõppelaager Põltsamaa kollektsioonaias. 18. juulini kestab ka rahvusvaheline noortelaager.

Põltsamaa vald

Adaveres, Lustiveres ja Eskus algavad piirkondlikud töö – ja puhkelaagrid lastele vanuses 7-15 eluaastat. Laagrite läbiviimist toetab Jõgeva maakonna alaealiste komisjon, Hasartmängumaksu nõukogu, Põltsamaa vallavalitsus ning kohalikud külaseltsid.

Saare vald

16. juulil kell 11 toimub Voorel filmihommik lastele.

Tabivere vald

Jätkuvad ettevalmistused 25. juulil toimuvaks XII Äksi kihelkonnapäevaks ja 31. juulil toimuvaks Juula küla päevaks.

Torma vald

31. juulil toimub Torma laululaval ToPof. Tehakse ettevalmistusi Torma valla Künnipäeva läbiviimiseks 7. augustil.

blog comments powered by Disqus