NÄDAL MAAKONNAS

Jõgeva linn

Täna kell 10 algab lasteaedade Karikakar ja Rohutirts kooliminevate laste ühine maastikumäng. Kell 16 on linnavalitsuse saalis linnavolikogu rahanduskomisjoni koosolek. Kell 17 algab Piiri pargis linna pargijooks. Kell 19 annab Komöödiateater kultuurikeskuses etenduse “Armastuse narrid”. Kolmapäeval, 12. mail kell 16 on linnavalitsuse saalis linnavolikogu haridus- ja kultuurikomisjoni koosolek. Neljapäeval, 13. mail kell 10 on linnavalitsuse saalis nõupidamine “Jõgeva linn 66”. 13. – 15. maini külastavad Jõgevat Rootsi sõpruslinna Karlstadti 14 õpetajat. Peamiseks vastuvõtjaks on Jõgeva Ühisgümnaasium, külastatakse ka linna kahte lasteaeda ja Jõgeva Gümnaasiumi. Reedel, 14. mail on külaliste vastuvõtt linnavalitsuses. Reedel, 14. mail kell 10 on linnavalitsuse saalis linnavolikogu kultuurikomisjoni koosolek. Kell 19 on kultuurikeskuses Jõgeva Linna Teatri esietendus “Kokakunst”. Laupäeval, 15. mail kell 14 on linnaraamatukogus muinasjutuhommik “Külas muinasjutul”. Kell 15 on muusikakoolis lõpetajate kontsert-aktus. Pühapäeval, 16. mail kell 11 algab spordikeskuse Virtus eest tervisekäimine “Raudteesõlmest kultuurilinnaks”. Kell 15 algavad Jõgeva aleviku staadionil Eesti jalgpalli meistrivõistluste IV liiga mängud.

Jõgeva vald

Täna on Kurista lasteaias Karukell emadepäeva pidu. Kell 12 on vallavolikogu maa-, heakorra-, planeeringu- ja keskkonnakomisjoni koosolek. Kolmapäeval, 12. mail kell 13 on Siimusti Algkoolis Eeva Niinivaarale pühendatud elulugude kirjutamise konkursi lõpetamine. Vaimastvere koolis korraldatakse mälumäng Ajuragin IV. Neljapäeval, 13. mail kell 15 on vallavolikogu istung. Reedel, 14. mail on vallavalitsuse väljasõit Endla looduskaitsealale, et koostada koostööplaane ja töötada matkaraja ehitusel.

Mustvee linn

Mustvee linna raamatukogus on kuni 14. maini väljas näitus “Pilguheit esiemade näputööle”. Reedel, 14. mail kell 19 on kultuurikeskuses taidlejate suur hooaja lõpupidu.

Pala vald

Reedel, 14. mail kell 16 on vallavolikogu istung.

Palamuse vald

Reedel, 14. mail kell 21 on Kaarepere rahvamajas puhkeõhtu. Tantsuks ansambel Amanita. Pühapäeval, 16. mail kell 14 on Palamusel valla laululaste kontsert “Hea laululaps”. Esinevad valla koolide lapsed, laulu- ja mängukooli õpilased, Palamuse Meeslauljad ja Palamuse Gümnaasiumi vilistlased.

Puurmani vald

Täna on vallavalitsuse istung. Kell 14 on Puurmani Keskkoolis parimate õppurite päev. Kolmapäeval, 12. mail kell 10 on Saduküla koolis Jõgevamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse koosolek. on Puurmanis Imavere ja Puurmani sõpruskohtumine kergejõustikus. 15. ja 16. mail osaleb Põltsamaa muusikakooli Puurmani filiaali õpilaste saksofoniansambel Urmas Mägi juhatusel d?ässiüritusel Soomes Vilppulankosklis.

Põltsamaa linn

Täna on kultuurikeskuses linna kultuurikogu istung. Kell 10 on staadionil Jõgevamaa meistrivõistlused jalgpallis (A-klass). Kell 17 ja 19 on bussijaama platsil Tsirkuse Tuur 2004 etendused. Kolmapäeval, 12. mail kell 18 on õigeusu kirikus vestlusring teemal “Kiriku jumalateenistused”. Reedel, 14. mail kell 16 on staadionil Eesti meistrivõistlused jalgpallis (C-klass). Laupäeval, 15. mail kell 13 on staadionil jalgpalliturniir (1994-1995 sündinud poistele). Kell 17 on muusikakoolis 43. lennu lõpuaktus. Pühapäeval, 16. mail kell 18 on kurniväljakul Richard Saviaugu ja Arvi Paasi mälestusturniir kurnis. Sellel nädalal on linna delegatsioon külas sõpruslinnas Solefteäs Rootsis.

Põltsamaa vald

Täna on Adavere koolis spordipäev (kui ei saja). Adavere lasteaias Naksitrallid on täna ühine spordipäev sõpruslasteaiaga Mõmmi. Kolmapäeval, 12. mail on Lustivere koolis jalgratta vigursõidu võistlused. Neljapäeval, 13. mail kell 17.15 hakkab Adavere mõisa saalis keerlema lasteaia Naksitrallid lauluratas. Reedel, 14. mail on Lustivere koolis jalgrattakross. Esku Lasteaed-Algkoolis on spordinädal ning kavas on mitmesuguseid spordiüritusi.

Saare vald

Voorel aktiviseerimiskeskuses ja Saarel rahvamajas on avatud Lembit Kaljaspoliku fotonäitused. Laupäeval, 15. mail kell 17 algab Saarel tänavakorvpalli turniir. Kell 22 on Saare rahvamajas disko. DJ Kaupo Mitt.

Tabivere vald

Reedel, 14. mail on Tabivere kapellitoas koos eakate klubi Lumeroos ning maitstakse pannkooke. Laupäeval, 15. mail korraldatakse Kaiavere külas Maarja-Magdaleena IX kodukandipäev, mille raames peetakse ka talgud “Kaunis metsaistutamine”. Päeva juhib Kaarel Tuvike. Tantsuks mängib ansambel Mesipuu. Kell 13 korraldab talgud Tabivere Noorteühing (kogunemine tuuliku juures). Kell 17 on Tabivere Gümnaasiumi staadionil veteranide jalgpallimat?.

Torma vald

Täna korraldatakse Torma koolis spordilaulude laulmine (kell 13.20 I – IV klass, kell 14.20 V – IX klass). Neljapäeval, 13. mail on Sadala kooli VII – IX klasside ekskursioon veepuhastusjaama ja Werolisse. Reedel, 14. mail on Sadala koolis moeshow “Koolilaps eile, täna ja homme”.

blog comments powered by Disqus