NÄDAL MAAKONNAS

Jõgeva linn
Kultuurikeskuse galeriis on tänasest kuni 13. maini avatud Jõgeva Kunstikooli IV lennu lõputööde näitus. Kolmapäeval, 14. aprillil kell 10 on kultuurikeskuses turismialane nõupidamine. Kell 10.30 on kultuurikeskuses Eesti Liikumispuuetega Inimeste Liidu nõupidamine koos kohaliku aktiiviga. Kell 16 on linnavalitsuse saalis linnavolikogu revisjonikomisjoni koosolek. Neljapäeval, 15. aprillil kell 14 on SA Jõgeva Haigla nõukogu koosolek Jõgeva haiglas. Kell 15 on linnavalitsuse saalis linnavolikogu haridus- ja kultuurikomisjoni koosolek. Reedel, 16. aprillil kell 13 on kultuurikeskuses noorte kirjanduskonverents. Kell 16 on linnavalitsuse saalis linnavolikogu sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni koosolek. Laupäeval, 17. aprillil kell 12 tähistatakse kultuurikeskuses rahvusvahelist tantsupäeva. Samal päeval ilmub Jõgeva linnaleht. Laupäeval, 17. aprillil ja pühapäeval, 18. aprillil kell 10 on spordikeskuses Virtus saalihoki Eesti meistrivõistluste poolfinaal- ja finaalimängud. Pühapäeval, 18. aprillil kell 19 on kultuurikeskuses Vanalinnastuudio etendus “Mänguplaan”.

Jõgeva vald
Täna
on vallavolikogu haridus-, kultuuri- ja spordikomisjonil väljasõit Luuale. Siimusti koolis on 12. – 14. aprillini matemaatikanädal. Kolmapäeval, 14. aprillil on Kuremaa lossis pensionäride teeõhtu. Laiusel on lasteaedade näitemängupäev. Siimusti lasteaias korraldatakse Siirikese ja Siimukese valimised. Kell 13 on vallavolikogu maa-, heakorra-, planeeringu- ja keskkonnakomisjoni koosolek. Neljapäeval, 15. aprillil kell 9 alustavad valla juhid heakorra-alast ringsõitu valla asulatesse. Reedel, 16. aprillil kell 19 on Vaimastvere koolimajas vähegi viitsijate päev ehk ülevallaline täiskasvanute isetegevuskontsert ja puhkeõhtu.

Kasepää vald
Täna kell 19
on Kasepää rahvamajas eakate klubi Pilliroog peoõhtu. Neljapäeval, 15. aprillil kell 10 on Kasepääl Peipsi alamvesikonna kalurite koosolek. Reedel, 16. aprillil on Raja kultuurimajas disko.

Mustvee linn
Neljapäeval, 15. aprillil kell 12.30
on Mustvee Gümnaasiumis teatrietendus “Jänku aabits”. Reedel, 16. aprillil kell 18 on kultuurikeskuses stiilipidu noortele. Laupäeval, 17. aprillil kell 16 on kultuurikeskuses Mustvee puhkpilliorkestri 130. aastapäeva pidulik õhtu. Pühapäeval, 18. aprillil kell 13 on kultuurikeskuses gospelansambli Robirohi kontsert.

Pajusi vald
Kolmapäeval, 14. aprillil kell 11
on Pajusi rahvamajas Jõgevamaa kultuuritöötajate ja kultuurihuviliste kokkusaamine. Põhjalikumalt kõneldakse vastuvõttude korraldamisest. Laupäeval, 17. aprillil kell 17 peab Pajusi rahvamajas oma sünnipäeva Pajusi tantsurühm Kaljaan.

Pala vald
Kolmapäeval, 14. aprillil kell 10
on Pala kultuurimajas memme-taadi lihavõtte pirukapidu.

Palamuse vald
Täna kell 19
on Luua klubis suur metsaviktoriin. Kolmapäeval, 14. aprillil ja neljapäeval, 15. aprillil kella 17.30 – 20 korraldatakse Luua klubis seltskonnatantsu kursused. Kolmapäeval, 14. aprillil kell 19 on Palamuse rahvamajas Tõnis Mägi autorikontsert. Reedel, 16. aprillil kell 12 on Palamuse rahvamajas eakate klubi Paunvere pärastlõuna ning Kaarepere rahvamajas on samal ajal eakate õdus õhtupoolik. Pühapäeval, 18. aprillil kell 13 on Palamuse rahvamajas Helgi Värniku austamisõhtu “Pool sajandit tantsujuhina”.

Puurmani vald
Neljapäeval, 15. aprillil kell 18.30
on Puurmani spordi- ja kultuurimajas ülemaakonnaline brid˛iturniir. Reedel, 16. aprillil lähevad Saduküla kooli õpilased metsanädala raames õppekäigule Aegviidu loodusmaja looduse õpperajale.

Põltsamaa linn
Eile algas Põltsamaal heakorrakuu, mis kestab 14. maini. Täna kell 9.30 algab kultuurikeskuses doonoripäev. Neljapäeval, 15. aprillil kell 18 on Põltsamaa Ühisgümnaasiumis lauluvõistlus. Laupäeval, 17. aprillil kell 13 algab Kuningamäe kardirajal kartautode ringraja hooaja avavõistlus. Pühapäeval, 18. aprillil kell 15 on meelelahutuslik õhtupoolik kultuurikeskuses segakoori Leelo 35. aastapäeva puhul. Muusikakooli õpilased sõidavad sellel nädalal kevadkontserte andma piirkonna koolidesse ja lasteaedadesse. Muusikalist külakosti viiakse Adavere ja Pisisaare kooli ning Esku ja Tõrukese Lasteaed-algkooli. Lasteaia Mari lapsed tulevad kontserti kuulama muusikakooli saali.

Põltsamaa vald
Täna
on Adavere koolis Põltsamaa muusikakooli õpilaste kontsert. Kell 18 on Adavere kooli hoolekogu koosolek. Lustivere kooli VII klassi tantsutüdrukud lähevad täna Pärnusse Tervise paradiisi. Neljapäeval, 15. aprillil kell 17.15 on Adavere lasteaias Naksitrallid hoolekogu koosolek. Reedel, 16. aprillil on Adavere koolis loeng-kontsert biitlitest, mille sisustavad Antti Kammiste ja Ivo Linna. Pühapäeval, 18. aprillil on Adaveres kogupereüritus “Adavere mõisa perepäev”. Kell 10 on kohal kinobuss filmiga “Veepomm paksule kõutsile”. Koolimajas on kontsert ja väljas on ka käsitöönäitus. Õhtul on võimalus osaleda naeruteraapial.

Saare vald
Täna
ja neljapäeval, 15. aprillil kell 18.30 on Saare rahvamajas aeroobikatreening. Kolmapäeval, 14. aprillil kell 17 arutatakse Voorel aktiviseerimiskeskuse ruumides Voore küla arengukava. Reedel, 16. aprillil kell 21 on Saare rahvamajas videodisko. DJ Kaupo Mitt. Laupäeval, 17. aprillil lähevad Voore kooli õpilased Pihkvasse ekskursioonile.

Tabivere vald
Täna
korraldatakse Maarja koolis ülemaakonnalist vendade Liivide luulekonkurssi. Kolmapäeval, 14. aprillil alustatakse Elistvere loomapargis looduse välitundidega. Osalevad Maarja, Tabivere ja Palamuse kooli õpilased. Neljapäeval, 15. aprillil kell 11.15 mängib Maarja kooli IV klass Maarja rahvamajas näidendit “Kõik on hea, mis hästi lõpeb”. Laupäeval, 17. aprillil kell 19 on Maarja rahvamajas memme-taadi klubiõhtu. Esietendatakse Virve Osila näidendit “Vann vales kohas”. Pühapäeval, 18. aprillil kell 14 on Tabiveres kapellitoas pärastlõuna kapelliga. Tabivere Gümnaasiumis on 12. – 16. aprillini lahtiste uste nädal.

Torma vald
Kolmapäeval, 14. aprillil kell 16
on vallavolikogu eestseisuse koosolek. Pühapäeval, 18. aprillil peab koosolekut Kõnnu külaselts.

blog comments powered by Disqus