Nädal maakonnas

Jõgeva linn
Neljapäeval, 22. jaanuaril kell 16
on linnavalitsuse saalis linnavolikogu arengu- ja majanduskomisjoni koosolek. Reedel, 23. jaanuaril kell 14 algab kultuurikeskuses teabepäev sotsiaalküsimustes. Küsimustele vastab Riigikogu liige Mai Treial. Laupäeval, 24. jaanuaril kell 12 algab kultuurikeskuses Jõgevamaa koolide võimlemis-, aeroobika- ja tantsurühmade festival “Kõik tantsivad”. Jõgeva Gümnaasiumis on laupäeval, 24. jaanuaril kell 12 paarismälumäng. On valminud Jõgeva linna arengukava projekt aastateks 2004-2006, millega on võimalik tutvuda linnavalitsuse kantseleis, linnaraamatukogus ja Jõgeva linna veebilehel. Kultuurikeskuse galeriis on 19. – 31. jaanuarini üleval kuulsuste vahakujude näitus.

Jõgeva vald
Sellel nädalal on Kuremaa Lasteaed-Algkoolis tervisenädal. Täna kell 11 on vallavolikogu revisjonikomisjoni koosolek, kell 14 volikogu eelarve-, majandus- ja erastamiskomisjoni koosolek. Kolmapäeval, 21. jaanuaril kell 15 sõidab vallavolikogu sotsiaal-, tervishoiu- ja korrakaitsekomisjon Siimustisse tutvuma lastekoduga. Neljapäeval, 22. jaanuaril kell 13 on vallavolikogu maa-, heakorra-, planeeringu- ja keskkonnakomisjoni koosolek, kell 15 on vallavolikogu istung. Reedel, 23. jaanuaril on Vaimastvere külaseltsi pidu. Laupäeval, 24. jaanuaril on Vooremaa suusasõit Kuremaal, kui lund on piisavalt.

Kasepää vald
Täna
tutvub Kasepää vallaga Lõuna Politseiprefektuuri Jõgeva politseijaoskonna ülemkomissar Urmas Treier. Kolmapäeval, 21. jaanuaril on Riigi Maanteeameti esindajate kohtumine maaomanikega Kasepää valla piiridesse rajatava uue maantee asjus. Reedel, 23. jaanuaril on vallavalitsuse istung.

Mustvee linn
Kolmapäeval, 21. jaanuaril kell 13
annab Viljandi lasteteater Reky kultuurikeskuses etenduse “Sipsik”. Reedel, 23. jaanuaril kell 18 korraldab Mustvee noorteklubi kultuurikeskuses noorte stiilipeo 60ndatest aastatest. Laupäeval, 24. jaanuaril on kultuurikeskuses disko.

Pajusi vald
Kolmapäeval, 21. jaanuaril
tulevad vallavalitsusse külla Põltsamaa linnavalitsuse ametnikud ning linnapea. Neljapäeval, 22. jaanuaril kell 13 on vallavalitsuse istung. Reedel, 23. jaanuaril kell 13 külastab vallavalitsust Jõgeva politseijaoskonna ülemkomissar Urmas Treier.

Pala vald
Reedel, 23. jaanuaril
on Alatskivi vallamajas Pala ja Alatskivi valla esindajate järjekordne kokkusaamine. Arutlusele tuleb Peipsiveere hoolde- ja pikaravikeskuse tulevik, võimalikud edasisesed koostööprojektid ning ühise ajalehega seotud küsimused.

Palamuse vald
Reedel, 23. jaanuaril
on vallavalitsuse istung. Reedel, 23. jaanuaril kell 12 on eakate klubi Paunvere kokkusaamine Palamuse rahvamajas ning samal ajal ka eakate õdus õhtupoolik Kaarepere rahvamajas.

Puurmani vald
Kolmapäeval, 21. jaanuaril
tähistatakse Puurmani Keskkoolis ahviaasta algust. Neljapäeval, 22. jaanuaril kell 9 on vallavolikogu sotsiaalkomisjoni koosolek. Samal päeval külastab valda Jõgeva politseijaoskonna ülemkomissar Urmas Treier.

Põltsamaa linn
Reedel, 23. jaanuaril kell 13
on Põltsamaa spordikoolis võistlused saalijalgpallis 1994.-1995. aastatel sündinud poistele. 23. ja 24. jaanuaril on Põltsamaa Ühisgümnaasiumis üle-eestiline kõnelaager. 23.-25. jaanuarini korraldatakse üle-eestilised noorte kristlikud talvepäevad Põltsamaa kiriku ja kultuurikeskuse ruumides. Lasteaed-Algkoolis Tõruke algavad sellel nädalal kabevõistlused koolilastele ja lasteaia vanemate rühmade lastele. Selgitatakse välja tublimad vanuserühmade või klasside arvestuses.

Põltsamaa vald
Täna
saavad Adavere kooli ruumides kokku mõisaseltsi ja Adavere piirkonna aktiivsemad inimesed, arutamaks piirkonna arengukava. Täna on vallavolikogu kultuuri- ja spordikomisjoni koosolek. Kolmapäeval, 21. jaanuaril on vallavolikogu istung. Adavere lasteaias Naksitrallid tervitatakse kolmapäeval, 21. jaanuaril pidulikult puu-ahvi aasta saabumist. Neljapäeval, 22. jaanuaril on Lustivere koolis T.O.R.E. üritus. Reedel, 23. jaanuaril on Lustivere koolis lauatennise seeriavõistluse kolmas etapp õpilastele. Adavere koolis alustab tööd seiklusring IV – VI klassi õpilastele. Adavere lasteaia Naksitrallid lapsed lähevad metsa loomadele toitu viima.

Saare vald
Kolmapäeval, 21. jaanuaril
on vallavolikogu istung.

Tabivere vald
Maarja koolis on sellel nädalal talispordinädal. Kolmapäeval, 21. jaanuaril korraldatakse klassidevahelised teatevõistlused. Neljapäeval, 22. jaanuaril kell 10.40 annab Viljandi näitetrupp Must ja Valge koolis etenduse “Jänku ja aabits”. Pühapäeval, 25. jaanuaril on Tabiveres pärastlõuna kapelliga. Rahvameditsiinist räägib Ilme Roosmäe.

Torma vald
Täna
on toimetulekutoetuste määramise komisjoni koosolek. Kolmapäeval, 21. jaanuaril on vallavalitsuse istung. Reedel, 23. jaanuaril tähistatakse Sadala koolis metsapäeva ning minnakse metsa loomadele süüa viima. Esmaspäeval 26. jaanuaril kell 9 on vallavolikogu eelarve- ja majanduskomisjoni koosolek. Kell 15 samal päeval korraldatakse vestlusring kohaliku omavalitsuse ja ettevõtete vahelise koostöö arendamisest.

blog comments powered by Disqus