Nädal maakonnas

Jõgeva  linn

31. juulini saab  Betti Alveri muuseumis vaadata Rein Mägari akvarellide näitust „Jõgi”.   13. augustini on Jõgeva Linnaraamatukogus üleval fotonäitus vanadest filmiplakatitest. Laupäeval, 31. juulil  kella 11.00 – 16.00 toimub motoparaad Jõgevatreff  ja võrrivõidusõidu Jõgevatrefi etapp kesklinnas.

Jõgeva vald

29. juulist kuni 1. augustini peetakse  Kuremaa mõisapargis Jõgevatreffi.

Reedel, 30. juulil algusega kell 10.00 toimub Viikingi päev Kuremaa rannas. Kohal on viikinglaev TURM. Toimuvad mõõgavõitlused, vanaaja käsitööliste töötoad. Üritus on kõigile tasuta.

Laupäeval, 31. juulil kell 11.45 algab motoparaad, mis suundub Kuremaalt Jõgevale. Samal päeval algavad kell 15.00 Paduvere staadionil 42. Otto Erimaa mälestusvõistlused kergejõustikus. Kell 13.00 algab Kassinurme XI külapäev. 

Palamuse vald

Palamuse Vallavolikogu VII koosseisu 11. istung toimub neljapäeval, 26. augustil  algusega kell 16.00  Palamuse vallamaja saalis. 

Põltsamaa linn

Kolmapäeval, 28. juulil kell 17.00 toimub Põltsamaa linna arengukava 2010-2030 muudatusettepanekute avalik arutelu kultuurikeskuses.  

Jõgeva Maakonna Keskraamatukogu näitustesaalis on

1. augustini tartlase Kalli Kalde akvarellinäitus “Igatsuste soe mets” Jaan Kaplinski teose “Lahkujad” illustratsioonidest. 

1. augustini on kojulaenutusosakonnas raamatunäitus Suvi – aeg reisimiseks“, kus eksponeeritakse raamatuid, mis pakuvad abi reisimiseks nii kodu- kui välismaal. 15. augustini on lugemissaalis näitus “Vanemuise teatri legend Helend Peep 100”. Näitusel tutvustatakse tema pikka elu- ja näitlejateed. 

Kuni sügiseni on Põltsamaa Kunstikooli keldrikoridoris

 väljas õpilaste lõpu- ja kursusetööde näitus. Alates 2. juulist saab galeriis pART vaadata Sven Saagi ja Andres Koorti maale. Kultuurikeskuses on Jüri Arro juubelinäitus.  

Pühapäeval, 1. augustil kell 13.00    avatakse Põltsamaa Muusikakoolis keelpillimängijate ja kitarristide  suvekool.   

Saare vald

1. augustil kell 12 avatakse Voore küla rannaalal Saare valla IV Külade Spordipäev. Osalevad valla külad, külaseltsid ja seltsingud ning  kõik, kes  puutuvad oma töös, tegemistes või õpingutes kokku Saare vallaga. Osavõtuks ei pea olema ametlikult registreeritud. Osa võib võtta ka individuaalselt. 

blog comments powered by Disqus