Milleks peab valmis olema rohe-sinisel kukeaastal

Algus 22. jaanuari Vooremaas

Milliseks kujuneb 9. veebruaril algav kuke aasta sodiaagimärkidele? Kas kukeaastal sündinud võivad uhkusega oma tiibu välja sirutada või tuleb hoopis pea liiva alla peita nagu jaanalinnul? Kõigele sellele oli teavet andmas tähetark Igor Mang.

VÄHK
Aasta algul on võimalik karjääri teha. Juba möödunud aasta sügisel ja isegi aasta vältel oli vähkide õlul väga suur vastutus. Kõik, mis nad ette võtsid varem ja ka tulevikus, saab mõjutama tema lähedasi. Laenatakse raha ning sellesse on seotud kogu vähi pere. Koos tehakse otsuseid ning teostatakse unistused. Kõik see märul hakkab käima juba aasta alguses. Perekond on taas vähi tugi. Probleemseim kuu on veebruar, kus tuleb mõningaid otsuseid ümber teha. Märts seevastu aga väga hea ja tööasjad sujuvad ideaalselt. Juunis oled aga väga ülekoormatud. Aasta teine pool seevastu lased käiku suured rahad ja oskad kasulikke investeeringuid teha. Armastuses on edukas sügis. Naised võivad lapseootele jääda ning paljud leiavad uue armastuse. Tervis sõltub kukeaastal vähkidel paljugi ilmast. Kui on vihma, niiskust ja jahedust, siis teevad häda liigesed ja ka hambad. Aga puhkama peaksid just kodus, mitte kaugele maale reisides. Tuleb hea aasta ettevõtte käikulaskmiseks.

LÕVI
Lõvi on vägevam kui kukk ning seetõttu ootab teda hea aasta. Marss, Merkuur ja lõvi patroon Päike avavad rohelise tee, et lisada ahviaastal käsil olnud ettevõtmistele edu. Aasta esimesel poolel on ees ootamas pikad reisid. Pea hakkab paremini tööle ning kasvavad intellektuaalsed huvid. Tutvusringkond suureneb ning sa tahad seda jagad oma lähedaste ja sugulastega. Õppimine edeneb suurepäraselt. Tänu Neptuuni ja Veenuse koosmõjule oled ka emotsionaalselt hiigelvormis. Edasises elus sõltub väga palju veebruarikuust. Mai lõpuni oled enamiku ettevõtmiste juhtfiguur. Aasta teine pool on lõvil väga kodukeskne. Lõvi võib leida uue kodu, kuid välistatud ei ole ka vanast kodust (vanematekodust) kinnihoidmine ja sinna elama jäämine. Võid teha pangalaenu ning see lisab sulle kohustusi. Saturn läheb Lõvisse ning isiklikus elus võib just aasta teisel poolel ette tulla pereloomine. Tänu eelnevate aastate tublile tööle suudad tavaliselt rohkem ära teha.

NEITSI
Esimesel poolaastal tuleb tööalaselt teha palju otsustavaid samme. Sa võid pühenduda väga tööle, kuid samas võid kardinaalselt muuta oma otsuseid, lahkuda praeguselt ametipostilt ja alustada hoopis uuel erialal. Võib tulla kaadri ja alluvate vahetus. Pead ise palju vastutama või tuleb sulle uus ülemus. Kuna pühendud väga palju tööle, ei tohiks ära unustada oma tervist. Kui sa oma tervisega aasta kahel esimesel kuul ei tegele, siis hiljem võib see kurjalt kätte maksta. Närvisüsteem nõuab suuremat tähelepanu, sest töö ja puhkuse suhe on pea kogu aasta viimase kahjuks. Kui aga need probleemid aasta algul lahendad, on ülejäänud kuud muretud. Hakkad alluvatega ja ka nende inimestega, kellega tööalaselt päevast päeva seotud oled, paremini läbi saama ning nende arvamusi aktsepteerima. Sinu edukus sõltub kolleegidest. Tööasjad võivad aga vägagi sassi minna ning siis peab neitsi tegema õigeid otsuseid oma tuleviku suhtes. Eneseusaldus ja kolleegide toetus

viivad soovitud sihini. Enne aasta lõppu tekib vajadus end pingelise töö kõrvalt oma kutsealal täiendada. Isiklikus elus on terve aasta ideaalne, eriti aasta teine pool. Puhkuse võid valida ükskõik millisel aastaajal ning parimaks kosutajaks on tervisekeskused.

Head märgid on Ülo Vooglaiule ning tähed näitavad, et tal tuleb väga hea aasta.

KAALUD
Huvitavamaks kujuneb aasta esimene pool, väga liikuv ja sotsiaalne. See tempo oli märgatav juba läinud aasta sügisest alates. Enamikule kaaludest tõotab kukeaasta tulla dünaamiline ja edukas tänu Merkuuri, Marsi ja Jupiteri enamasti harmoonilisele koosmõjule. Jupiter läheb kaaludesse, kaalud saavutavad liidripositsiooni ja neil on palju häid mõtteid. On edu rahvusvahelistes suhetes ja õpingutes, saavutad sisemise küpsuse. Jupiter on elutarkuse õpetaja. Tegeled palju õpetamise ja õppimisega ning oled seotud lastega. Kevadel tekib palju uusi suhteid uus armastus või töökollektiiv. Suvi on keeruline. Aasta teisel poolel lähevad rahaasjad heaks ?seda tuleb juurde ning igasugused tehingud õnnestuvad. Aga saadud raha pead sa lähedastega jagama. Tervisega võid hädas olla aasta esimesel poolel, eriti hingamisteede haigustega.

PIRET LINNAMÄGI

blog comments powered by Disqus