Mikronõelravi abil muutub nahk nooremaks ja tervemaks

Sel aastal on Aime Oleski salongis uueks teenuseks mikronõelravi, mis silub pindmisi kortse, vähendab akne- ja venitusarme, pinguldab ja tugevdab vananenud nahka. Lisaks aitab see protseduur pigmendilaikude korral, muudab jume säravamaks ja ühtlasemaks ning ahendab poore. Eriti rõhutas kosmeetik selle ravi efektiivsust just aknearmide puhul. Kosmeetiku sõnul viiakse seda protseduuri läbi spetsiaalse pastakakujulise aparaadiga, mille pisikeste nõeltega  justkui  pikitakse kogu probleemse piirkonna nahk läbi.

“Kui tekitada nahale mikrotrauma, hakkab organism tootma kollageeni, mis soodustab naha uuenemist ning parandab  seega ise armi või probleemse koha,” kirjeldas kosmeetik.

Et tegemist on nõelraviga, siis võib see protseduur kohati veidi ebamugav olla. “Pärast protseduuri paneme peale nahka toitvat aktiivseerumit ja rahustava ning niisutava maski, tagades efekiivsema tulemuse,” täpsustas ta.

Kosmeetiku kinnitusel ei kahjusta mikronõelravi nahka nii palju, nagu seda teeb laserravi ja dermaroller. Siiski tuleks enne protseduuri kosmeetikuga konsulteerida, kas see kliendile sobib. “Tegemist on ikkagi tõsisema protseduuriga, mis võib olla mõnele inimesele vastunäidustatud,” märkis  Olesk.

Mikronõelravi on ideaalne lahendus järgmiste  probleemide puhul:

*kortsud

*armid (sh aknearmid, venitusarmid, rõugearmid, traumaarmid, põletusarmid)

*vananenud ja elujõuetu nahk

*pigmendilaigud

*suurepooriline nahk 

Enne ja pärast protseduuri ei tohi:

*kaks nädalat päevitada ega solaariumis käia

Pärast protseduuri vältida:

*meigitooteid 12 tunni jooksul

*alkoholi tarvitamist 24 tunni jooksul.

*sauna ja basseini ühe nädala jooksul.

*tugevatoimelisi näoprotseduure kahe nädala jooksul.

blog comments powered by Disqus