Meelis Pauklin lahkub Jõgeva Haigla juhataja kohalt

“Meelis Pauklin on otsustanud minna erapraksisesse ja seetõttu esitas ta Jõgeva Haigla nõukogule lahkumisavalduse. Paari nädala jooksul annab ta haigla juhtimise üle Aune Avikule, kes täidab asutuse juhataja kohuseid, kuni sihtasutus Jõgeva Haigla leiab uue juhataja,” teatas Jõgeva Haigla nõukogu esimees ja Jõgeva linnapea Viktor Svjatõ?ev.

Haigla nõukokku kuuluvad veel Monika Aasa Jõgeva maavalitsusest, perearst Sirje Järvesaar, sotsiaalministeeriumist Agris Koppel, rahandusministeeriumist Riina Virkus ja Eesti Haigekassa Tartu osakonnast Svetlana Zamkovaja.

“Meelis Pauklin ei lahku Jõgevalt, ta jätkab linnas tööd arstina,” lisas Viktor Svjatõ?ev.

Vooremaal ei õnnestunud eile kõikidelt sihtasutuse Jõgeva Haigla nõukogu liikmetelt kommentaare saada. Riina Virkus rahandusministeeriumist vastas, et nõukogu ei ole andnud talle volitusi, kommenteerimaks ajakirjanduses Meelis Pauklini lahkumist.

“Ma arvan, et kõige õigem inimene selle koha pealt vastama on nõukogu esimees,” teatas Agris Koppel sotsiaalministeeriumist.

“Eelmise nädala reedel, 19. märtsil külastas Eesti Haigekassa Tartu osakonna direktor Maivi Kets koos usaldusarstidega Jõgeva haiglat, kust informeeriti meid, et 1. aprillist alates ei ole Meelis Pauklin enam SA Jõgeva Haigla juhataja,” rääkis Eesti Haigekassa Tartu osakonna ravikindlustushüvitise büroo juhataja Svetlana Zamkovaja.

Meelis Pauklin vastas, et viibib välismaal ja ei saa rääkida. Vooremaa andmetel on Meelis Pauklin Viinis uroloogide kongressil.

Vooremaale teadaolevalt võisid Pauklini lahkumise põhjustada ka erimeelsused nõukogus seoses lokaalküttele üleminekuga. Samuti on Pauklinile mõista antud, et ta tegeleb liiga palju erapraksisega.

RAIVO SIHVER

blog comments powered by Disqus