Mängutuba “Kraaksupesa”  korraldab vareseteemalise joonistusvõistluse

Mittetulundusühingu Jõgevamaa Perekeskus mängutuba “Kraaksupesa” kuulutab oma  läheneva seitsmenda sünnipäeva eel kuni  kümneaastastele lastele  joonistusvõistluse “Kraaksud ja kraaksupesa”.

Jõgeva perekeskuse  eestvedaja Liina Stammi sõnul oodatakse võistlusele joonistusi mitut liiki varestest ja ka nende lindude pesadest. “Soov on näha, kuidas lapsed neid linde ja pesaehitamist oma fantaasias kujutavad. Pildi suurus ja tehnika valik pole piiratud,” ütles Stamm.  “Kõik pildid laeme Facebook’i keskkonda (www facebook.com/kraaksupesa). Töö, mis vaatajaile kõige rohkem meeldib ehk mille puhul on kõige enam valitud hinnangulink like, võidab võistluse.  Võitja kuulutame välja 17. novembril, mängutoa  sünnipäevapeol. Auhinnaks on võimalus meie mängutoas tasuta sünnipäeva pidada.  Võidutöid kasutame  mängutoa kutsekaartidel. Oma ruumides korraldame joonistustest  ühisnäituse.

Tööd palume saata meiliaadressile jogevaperekeskus@gmail.com või tuua mängutuppa “Kraaksupesa”  Jõgeval Puiestee tänav 25a. Joonistuste esitamise  viimane tähtaeg on 12. november. Pildi juurde palume lisada autori  ees- ja perekonnanime,  vanuse, kontakttelefoni või e-posti aadressi, ”   rääkis Liina Stamm.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus