Lühidalt

Pealinnast kaheksa meistritiitlit

 

Eesti Spordiveteranide Liidu käesoleva aasta kergejõustiku meistrivõistlustelt toodi Jõgevamaale kaheksa meistritiitlit. Neist neli pälvis Heino Põldoja Jõgevalt, võites esikoha vanusegrupis 60-64 aastat 400, 800, 1500 ja 3000 m jooksus. August Koni Kaareperest oli  vanuseklassis 80-84 aastat võidukas odaviskes ja teine kettaheites. Kettaheites võidutsesid Uno Valdmets vanusegrupis 50-54 a ja Villu Ojassalu kuni 80-aastaste meeste grupis. Viimatinimetatu oli esimene veel 100 m jooksus ja teine odaviskes.

 

III olümpiapäev 27. augustil

 

Võisiku küla III olümpiapäev peetakse 27. augustil kohalikul spordi- ja kiigeväljakul ning järvel. Võimeid võrreldakse võrk- ja jalgpallis, kanuusõidus, üle järve ujumises, kuulitõukes, mälumängus ning mitmesugustes täpsus-ja osavusmängudes.

Selgitatakse välja olümpiapäeva mitmekülgseim sporditüdruk ja -poiss, naine ja mees, nais- ja meesveteran. Tublimad saavad päevakohased medalid.

 

Algasid otsustavad mängud jalgpallis


Maakonna jalgpalli meistrivõistlustel said õiguse mängida medalitele Põltsamaa Sport, Vaimastvere Illi (mullune meister), Põltsamaa valla Tervis ja mitmete eelmiste aastate meister Tabivere.

Põltsamaa Sport võitis avavoorus koduväljakul 10:1 Tabiveret ja Tervis Eskus 3:2 Illit. Enne kahte viimast vooru on Spordil 21, Tervisel ja Illil 15 ning Tabiverel 9 punkti.

 

Mulgimaal läks hästi

 

Viiratsis võisteldi eelmisel laupäeval ühe Viljandimaa tuntuma spordimehe Voldemar Vaaro IX memoriaalil kergejõustikus ja kurnimängus. Eesti Spordiveteranide Liidu suvemängude parim meesveteran Villu Ojassalu oli ka nendel võistlustel edukaim. Ta oli esimene kuulitõukes ja odaviskes, teine 60 m jooksus ja kurnimängus, kolmas hoota kaugushüppes. Kurnimängus tegi veel kaasa maakonna parim selle spordiala harrastaja Vladimir Valejev, saades ülitasavägisel võistlusel III koha.

 

Lustiveres mängiti võrkpalli

 

Lustivere järvekese kaldale rajatud rannavõrkpalliväljakul mängis viis kohalikku võistkonda, neist enamik noored. Võitis perekond Uusküla (Karin, Margus, Kadi, Martin), Mikk ja Ott Pedosk ning Anti Hohensee. Kolmandaks tuli Lustivere külaseltsi võistkond.

 

OSKAR PURI

 

blog comments powered by Disqus