Laura Suur saabub kodualeviku seltsipäevale

 

Täna kultuuriseltsi Vanaveski eestvedamisel peetaval Jõgeva aleviku V seltsipäeval on külaliseks sellest paigast võrsunud tippsportlane pikamaajooksja Laura Suur. Peetakse mitmeid teadmiste, osavuse ja jõuproove, millest kõige atraktiivsemaks tõotab tulla tiitlivõistlus “Jõgeva kollane”.

Laura Suur kannab kell 14 algava seltsipäeva rongkäigus kultuuriseltsi Vanaveski lippu ja heiskab peoplatsil koos kohaliku elu eestvedajatega riigilipu. Nimekas pikamaajooksja räägib ka oma kordaminekutest ja läbielamistest spordis.

“Traditsiooniliselt saab teoks huvitavatest ja lustakatest aladest koosnev tiitlivõistlus “Jõgeva  kollane”, kus auhinnaks kollast värvi särk ja autasustajaks Jõgeva Sordiaretuse Instituudi direktor Mati Koppel. Koos teadlase Lea Naritsaga viib Koppel läbi ka viktoriini. Toimub ka koogikonkurss. Küpsetised paluvad korraldajad enne seltsipäeva algust Jõgeva aleviku avatud noortekeskuse majja tuua. Võitja kuulutatakse välja kell 17,” teatas korraldaja Aido Sirel. Juhtub ka muudki toredat ja huvitavat. Peo lõpetab ansambel AbsolutLühis.

Jõgeva aleviku Seltsipäeva  päevajuhiks on selle paiga elanik Vahur Kukk.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus