Laupäeval algavad jäärajavõistlused Piiroja karikale

Sel laupäeval sõidetakse Piiroja rallirajal karikavõistluste esimene etapp, kuhu oodatakse võistlema kõiki rallihuvilisi, kel nõuetekohane masin olemas.

Laupäeva hommikul kell 8.00 algab Piiroja rallirajal registreerimine karikavõistluste esimesele etapile. Osaleda võib nii esisilla-, tagasilla- kui ka nelikveolise masinaga. Eraldi arvestust peetakse noorte ja naiste hulgas. Omaette klass on ka Sojuz, kus võistlustules on Venemaal toodetud tagasillaveolised masinad, nagu Žiguli, ZAZ ja Moskvitš. Autodel ei pea olema autoregistri numbrimärke ning  nad ei pea omama kehtivat tehnilise ülevaatuse tunnistust ega liikluskindlustust.

Alla 18-aastane osaleja saab võistlustel osaleda vaid lapsevanema või hooldaja loaga. Vastava blanketi saab  soetada Eesti Autospordi Liidu veebilehelt või  võistlusjuhendi kodulehelt aadressil www.nabaeestiponevuskeskus.ee. Võistlusmasinatel võivad all olla vaid tänavasõidu rehvid, see tähendab, et piikrehvidega Piiroja karikavõistlustel osaleda ei tohi. Naastrehvide kasutamisel ei tohi naastud ulatuda rehvist välja rohkem kui 2 millieetrit. Rehvide reeglitele vastamist kontrollitakse kogu võistluse ajal. Osalustasu on noortel ja naistel 15 eurot, Sojuz-klassis sõitjatel 20 ja nelikveoliste masinate juhtidele 25 eurot.

i

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus