Küsitlus: Kas ja kus te sellel suvel ujumas olete käinud?

Sille, õpilane, hernemüüja

“Meres olen mitu korda ujumas käinud. Pärnu lähedal peamiselt. Valgerannast natuke edasi. Seal on väga ilusad rannad. Käime seal tihti perega. Üks mu sõbranna on aga Peipsi fänn.”

Birgit, õpilane, hernemüüja

“Olen ka mitu korda ujumas käinud. Võsul olen käinud ja Saaremaal ja Vainupääl. Kauksis olen ka ujunud, aga seal on mingi imelik asi vee peal.  Vesi õitseb ja on võrdlemisi sopane ka.”

Igor Orlov

“Mina käin ainult Peipsis ja Kuremaal. Päris palju olen ujumas käinud. Rohkem pole jõudnud teistesse kohtadesse. Kalal pole ka käinud. Räägitakse, et praegu kala pole.”

Kersti Teras, kultuuritöötaja

“Mina olen terve suve Eestist ära olnud. See-eest käisin Soomes ujumas, Läsäkoskis. Täna käisin perega järve ääres, vesi oli pealt roheline. Soomes olid sellega võrreldes järved ilusad ja puhtad.”

 Jaanus, kaubandustöötaja

“Vembutembumaal  käisin perega ujumas. Kuremaal olen vist ka käinud, vähemalt plaanis oli. Üldiselt olen üsna vähe ujuda saanud. Suvi on läinud väga töiselt ja ilmad on ka viletsad olnud.”

Markko, õpilane

“Ei mäleta, kas olen üldse käinud. Vist ikka olen. Järves vist korra ja kodu lähedal ojas. Kuremaal käisin  ujumas ja Pärnu lähedal meres ka.”

Küsitles Berit-Bärbel Rebane

blog comments powered by Disqus