Kuremaa ujulal läks aasta hästi  

Kuremaa ujula ja spaa võib läinud aastaga rahul olla, sest inimesed hoolitsevad jätkuvalt oma tervise eest ja leiavad tee ujuma.


„On läinud hästi ja täituvus on hea,” sõnas Kuremaa ujula juhataja Raivo Tralla, lisades, et lisaks maakonna inimestele käib endiselt palju külastajaid ka Tartu piirkonnast. Juhataja hinnangul ei saa kindlalt välja tuua, kas rohkem kasutatakse ujulat või minispaad, kuid huvi pakub tema arvates rohkem ikka uuem teenus.

Ka uue aasta plaanid on juhatajal paigas. „Jätkame samas vaimus,” oli Tralla kindel. See tähendab lisaks ujumisele ka palju spordisündmusi, millest üks suuremaid on Euroopa tüdrukute korvpalliliiga etapid. Nii kogunevad U16 tüdrukud Kuremaale juba 17. jaanuaril. Esimest korda tuuakse Kuremaale ka superfinaal, kus pannakse paika parimatest parimad.

Lisaks spaale ja ujulale on populaarne ka jõusaal. „Inimesed on hakanud palju rohkem oma tervise eest hoolitsema ja seda just jõusaali kohapealt,” märkis Tralla. „Meil on üks agar treener, kes juhendab korvpallis lastegruppe ning õpetab inimesi jõusaalis treeninguid õigesti tegema,” kiitis juhataja.

Reedeti ja laupäeviti võivad ujumissõbrad Kuremaale sõita bussiga, mis viib spordisõbrad pärast sportimist vastavalt graafikule ka koju tagasi. „Sama ring, mis oli vanas vallas, jäi alles. Ainus muutus on selles, et tasuta ujumist enam ei ole. Valla panus on väga suur, kui ta suudab bussiliini käivitada ja selle kõik kinni maksta,” sõnas Tralla, kinnitades, et ühistransport on siiani inimeste seas kasutust leidnud.

Muretsema ei pea ka hinnatõusu pärast. „Segadusse võis ajada see, et hinnakirja lisandus artikkel, kus sai osta kuukaardi tervesse majja. See on väike muudatus, kuid hinda ei ole tõstetud,” märkis Tralla, lisades, et kuukaardid on ujulal alati olnud, kuid kuna spaa on aktuaalne teema, siis seoti kuukaart ka sellega. Nüüd on soovikorral võimalik soetada kuupääse tervesse majja.

KERTTU-KADI VANAMB

blog comments powered by Disqus