Kultuuriministeerium toetab koolivaheaegade sisustamist Jõgevamaal 127 300 krooniga

Kultuuriminister Urmas Paeti sõnul on projekti eesmärk, et ka koolivaheaegadel oleks lastele kättesaadavaid arendavaid ja tervislikke tegevusi.

Jõgevamaalt said toetust koolivaheaja korraldamiseks Jõgeva Avatud Noortekeskus MTÜ, Jõgeva linna ja valla spordiklubi Forte, Kuremaa Lasteaed-Algkool, Jõgeva Ühisgümnaasium, Jõgevamaa Noorte Kotkaste ja Kodutütarde Sõprade Selts, Kultuuri- ja spordimaja Torma, Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium, Pisisaare Algkool, Palamuse O. Lutsu Kihelkonnakoolimuuseum, Palamuse Spordiklubi, Puurmani Keskkool, Puurmani spordi- ja kultuurimaja, Põltsamaa Lasteaed-Algkool, Esku Lasteaed-Algkool, Lustivere Põhikool, Põltsamaa Ühisgümnaasium, Voore Põhikool ja Õpilaskodu, Sadala Põhikool, Saduküla Põhikool, Spordiklubi Contra, Torma Vallavalitsus, C.R. Jakobsoni nimeline Torma Põhikool.

Koolivaheaja projekte toetas kultuuriministeerium seekord kokku 1,8 miljoni krooniga. Tähtajaks laekus ministeeriumile 712 taotlust. Kultuuriministeerium on toetanud laste koolivaheaegade sisustamist alates 2003. aastast.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus