Külmalinna jalgpallurid võitsid talvepealinna klubi

Pühapäeval pidas JSK Noorus-96 meeskond Tartus Tamme staadioni kunstmuruväljakul kolmanda liiga lõuna tsooni esimese kohtumise, kus peajagu oldi üle FC Otepää meeskonnast.

Keerulistes ilmastikuoludes, külmakraadide ja lumega suutsid Jõgeva jalgpallurid hästi toime tulla. Avakolmandikul suudeti juba oma mänguoskused tulemuslikult maksma panna. Poolaeg lõppes 4:0 Jõgeva võistkonna kasuks. Teisel poolajal suutsid Otepää mängumehed lüüa kaks väravat, kuid sellele vastasid Jõgeva mängijad samuti kahega, kuigi üks neist läks Otepää mängija arvele, kes lõi omavärava. Kohtumise lõppskooriks jäi 6:2 Jõgeva kasuks.

Lisaks ühele omaväravale skoorisid Jõgeva mängijatest kaks korda Mairo Tikerberi ja Tauno Anvelt. Ühe värava sai Jõgeva poolt kirja Martin Petrov. Sellele lisaks veel enne mainitud Otepää omavärav. Jõgeva klubi treener Igor Orlov jäi iseenesestki mõista oma hoolealustega rahule. “Me olime kõikides mänguelementides teravamad,” nentis ta.

Teise vooru kohtumine peetakse Suure-Jaani United’iga, kuid sinna on veel kaks kuud aega. Kohtumine on planeeritud 30. juuniks, mil on võimalik mängida juba õige muruga staadionidel.