Kohtumispaik maamess

Täna algab Maamess 2012. Majandussündmus toimub juba 20. korda ja on oma pika eluea jooksul näinud nii paremaid kui ka halvemaid aegu. Nagu meie riikki.

Tänavu on Jõgevamaalt jõudnud messile seltskond, kel igaühel oma ootused ja lootused. Kindlasti on see paljudele kokkusaamiskohaks uute sõprade ja vanade tuttavatega. Paljud ettevõtjad  lähevad uusi ärikontakte sõlmima, oma kaupa tutvustama ja müüma.

Õnneks kuuluvad messi juurde traditsiooniliselt ikka seminarid ja nõupidamised ning muud oskuste ja kogemuste edasiandmise üritused. Metsamehed katsuvad jõudu raievõistlusel ning huvilised saavad simulaatoril metsatraktoril töötamist proovida.

Tänavu keskendutakse kodumaisele toidule ning gurmaanidel õnnestub messil tõelisi haruldusi nautida, samas ka uusi nippe õppida, kuidas näiteks veiseliha oskuslikumalt kasutada. Nii et igaüks peaks 20. Maamessilt kindlasti vaatamis-, proovimis- ja ostmisväärset leidma.

Veel peetakse Tartus samal ajal metsanduse visioonikonverentsi ja huvitaval kombel on samale ajale sätitud ka ajakirjanduse minikonverents. 

19. aprill 2012

blog comments powered by Disqus