Keskerakondlaste juhina jätkab Andres Vään

Möödunud laupäeval peetud Keskerakonna Jõgevamaa piirkonna konverentsil valiti taas ühenduse esimeheks Põltsamaa linnavolikogu liige ja ettevõtja Andres Vään.

Konverentsi delegaatide poolt ühehäälselt taas piirkonna juhatuse esimeheks valitud Vään märkis, et suuremaks tööks ja väljakutseks on ettevalmistused 2011. aasta Riigikogu valimisteks. Tema sõnul on Jõgevamaal praegu 804 Keskerakonna liiget, kusjuures nende arv on kasvanud peaaegu kõikides omavalitsustes.

“Praegu mõtlevad inimesed ennekõike oma argimuredele, kuid usutavasti järgmisel aastal muutub märksa tõsisemaks ka poliitikahuvi ning soov olla selles valdkonnas kaasarääkijaks ning kujuneva olukorra mõjutajaks,”  ütles konverentsi juhtinud Tallinna abilinnapea ja Jõgevamaa keskerakondlane Taavi Aas.

Keskerakonna Jõgevamaa piirkonna aseesimeesteks valiti samuti ühehäälselt Jõgeva valla osakonna esimees Vello Lukk ning Jõgeva linna osakonna esimees, kauaaegne abilinnapea Aare Olgo. Piirkonna juhatusse valiti esindajaid erinevatest  Jõgevamaa omavalitsustest, kõige rohkem aga Jõgeva linnast ja vallast, kus kohalikes volikogudes on  kõige arvukamad Keskerakonna fraktsioonid.  

Konverentsil osalesid ning oma mõtteid poliitilisest elust praegu ja tulevikus avaldasid ka Riigikogu aseesimees Jüri Ratas ning Riigikogu sotsiaalkomisjoni liige Marika Tuus, kes põhjalikumalt käsitles parlamendis vastu võetud pensioniea muutmist käsitlevat seadust.

iii

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus