Kas hakkate uues Selveris käima ja miks?

Vilma Pihk, pensionär

Vähemalt alguses hakkan kindlasti seal käima. Peamiselt uudishimust, et vaadata, mis laadi kaupa seal pakutakse ja millise hinnaga.

Maie Maltsev, hooldaja

Arvan, et hakkan seal käima. Tegelikult oleneb kõik hindadest. Alguses tuleb vaatama ja tutvuma minna. Kahjuks ei sobi mulle hästi selle uue poe asukoht, elan Jõgeval Pae kaupluse juures. Hea oleks, kui ka sinnapoole tuleks mõni suurem pood.

Toomas Päären, metallilihvija

Ei tea, kas hakkan käima. Jõgeval ei ole tegelikult nii palju poode vaja. Ainuke hea asi, mis see pood toob, on see, et konkurents muutub suuremaks ja nüüd lähevad ilmselt teistes poodides hinnad alla.

Mairi Vaher, õpilane

Ikka hakkan seal käima, sest Selveris on kindlasti müügil palju asju, mida näiteks Kaubahallist ei saa. Eriti hea on see, et seal on suur pirukate valik ja mitmekesine külmlett. Olen käinud teistes Selverites üle Eesti ja leian, et ka hinnatase on sobiv.

Ott Rosenberg, õpilane

Jah, ikka hakkan käima, sest seal on hea kaup. Selver on alati hea ja odav. Tänu sellele suureneb valikuvõimalus.

Kalev Vassiljev, ehitaja Jõgevalt

 

Huvi uue kaupluse vastu on, kui meeldib, hakkan seal pidevalt käima. Eks uues poes ole vähemalt alguses midagi odavam. Põhiliselt külastan kodu lähedast Grossi poodi, kuid ka Selver jääb lähedale.

Uue poe juurde tuleb uus tee ja lisaks autoparkla. Mida parem tee ja ruumikam parkla, seda parem käia.

LIIS ROHTMETS

blog comments powered by Disqus