Kabeuudiseid

Tartumaal Varal peetud Kaarli PÜ korraldataval esinduslikul auhinnaturniiril 64-ruuduses kabes osales 21 kabetajat. Jõgeva veteran Uno Plakk juhtis turniiri algusest lõpuni, mis aga ei taganud talle turniirivõitu. Turniiri lõppedes oli 14 punkti 18-st kolmel võistlejal ja lisakriteeriumid andsid esikoha tartlasele Algo Laidveele Uno Plaki ja Laidvee kaaslinlase Timo Tambeti ees. Enno Eerma oli 12 punktiga neljas, järgnesid Urmas Paluoja ja Edo Jaanuska kümne punktiga. Naistest jõudsid esikolmikusse Aili Visnapuu, Riina Jaanuska ja Aime Laur.

Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse kolmandal etapil osales 17 kabetajat. Algo Laidvee ja Enno Eerma kogusid võrdselt 15 punkti, siingi läks turniirivõit Laidveele. Kaljo Siimer kogus kolmandana 12 punkti, järgnesid Sulev Luht 11 ning Maldon Haljas ja Paul Evard kümne punktiga. Kokkuvõttes tõusis seeriavõistluse liidriks Enno Eerma 41 punktiga, järgnevad Maldon Haljas 37, Kaljo Siimer 34, Sulev Luht 31, Algo Laidvee 28 ja Kalle Lokk 25 punktiga. Noortest jäi osavõtt kasinaks, turniirivõit läks tartlannale Kärol Vinnile Anette Koidu ja Mihkel Kallingu ees.

Täna algavad Haapsalus Eesti naiste 56. ja meeste 64. 64-ruuduse kabe meistrivõistlused, kus Jõgeva Kabeklubi esindavad mullune võitja suurmeister Arno Uutma, Marika Azojan ja Uno Plakk.
i

JÕGEVA KABEKLUBI 

blog comments powered by Disqus