Kaarina ettevõtjad huvituvad koostööst kolleegidega Jõgevalt

21 000 elanikuga Kaarina linn sai Jõgevamaa sõpruslinnaks üheksakümnendate aastate algul. Nüüd kutsuti Kaarinasse aga Jõgeva linna esindajad. «Kuigi meil on Soomes sõpruslinn Keuruu, oleme meelsasti valimis arendama sõprussuhteid ka Kaarinaga,» lausus linnapea Viktor Svjatõsev.

Jõgeva linna esindus kohtus Kaarinas kohaliku ettevõtjate ühenduse ning selle presidendi Rainer Malmbergiga, kes juhib turvafirmat. «Leppisime kokku, et juunis saabub Jõgevale ligi 10-liikmeline Kaarina ettevõtjate delegatsioon. Kaarina firmajuhid on huvitatud koostöösuhete üldisest arendamisest. Ühisteks tegevusvaldkondadeks pakuti välja ka kinnisvaraettevõtlust. Üks põhjanaabrite huviobjekte on ka Peipsiäärne piirkond,» lausus Jõgeva linna esinduse juht linnapea Viktor Svjatõsev. Jõgeva ettevõtjatest käis Kaarinas Kalle Pint.

Jõgeva linna esindus kohtus Kaarinas ka 42-liikmelise linnavolikogu esimehe Matti Rannega, 12 liikmelise poliitilise linnavalitsuse esimehe Merja Kantalaineniga ning linnapea Martti Ilmoneniga.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus