Juhtkiri: Üle tänava

Kes eile Vooremaa toimetust seniselt aadressilt ? Aia tn 2 ? otsimas käis, leidis eest lukkus ukse ja kirja, et toimetuse uus asukoht on teisel pool tänavat ehk Aia tn 1 asuva Kesk-Eesti Ärikeskuse teisel korrusel. Ja seal me nüüd tõepoolest ka oleme.

Kolimist olime ammu oodanud, sest vanas kohas oli ruumi üsna napilt. Ajakirjanike nn suurde tuppa sattunud külalised ohkisidki alailma: kuidas te siin ometigi tööd teha saate ? viie inimese lauad tihedasti koos ja ei mingit eraldatust! Õhupuudusest ei hakka rääkimagi.

Kuigi kolima hakkasime tasapisi juba neljapäeval ja nädalavahetuski kulus sama tähe all, oli esmaspäeval ikkagi natuke kõhe tööle tulla: õhus rippus küsimus, kas kõik arvutid ja telefonid ikka töötavad ning kas arvutivõrk ikka toimib nii, nagu vaja? Ning kas me üksteist oma uues, vaheseintega boksideks jagatud ruumis ikka üles ka leiame? Senini oli enamikuga ju silmside ja otse kõnelemise võimalus?

No eks väikeseid viperusi hommikul oligi, aga lõunaks olime neist tublide arvutipoiste ja iseenda abiga jagu saanud ning õhtuks oli tänane leht valmis.

Loodame, et kõik Vooremaa kaastöölised, kuulutusetoojad ja muidu sõbrad meid uuest asupaigast üles leiavad ning trepist üles teisele korrusele tulekut paljuks ei pea. Loodame sedagi, et paremad tingimused ka meie tööindu kasvatavad.

Toimetuse naisperel on, tõsi küll, üks väike mure tekkinud. Nimelt pole neil nüüd suupoolise kättesaamiseks vaja enam üleriideidki selga panna ega majast välja minna ? piisab ainult trepist alla Keskuse poodi või Pantheri kohvikusse minekust. Ja kuidas see kehakaalus peegelduma hakkab??

Nii või teisiti, aga vanaviisi ka enam edasi ei saanud. Tere tulemast Kesk-Eesti Ärikeskuse teisele korrusele!

blog comments powered by Disqus