Jõgevamaal kulges jaaniöö rahulikult

Jaanipäev ja pikim öö möödusid maakonnas suuremate vahejuhtumiteta. „Üks tõsisem väljakutse laekus politseile 24. juuni hommikul kella 10 paiku Mustvee vallast, kus kaks meest taluõuel ATVga ringi sõitsid ning ühel pöördel paiskusid sõidukiga kivihunnikusse. Kuna nad said viga, viidi nad tervisekontrolliks haiglasse. Meestel olid nähtavad joobetunnused, täpne joove selgub ekspertiisis.


Üks kummaline väljakutse laekus politseile Põltsamaa linnast võidupüha õhtul kella 23 paiku. Nimelt teatati, et üks mees on väidetavasti mingit sorti väiksema lennumasinaga lennates alla kukkunud.
Politsei saabudes selgus, et ei ole lennumasinat ega sealt alla kukkunud meest. On üksnes raskes joobes mees, kes anti meedikute hoole alla.
Liiklusõnnetusi, kus inimesed oleks viga saanud, Jõgevamaal ei juhtunud.
Küll oli üks avarii 23. juuni päeval kella 13.30 paiku Mustvee linnas, kus kaupluse parklas sõitis BMW Audile tagant sisse. Õnneks inimesed viga ei saanud ja asja lahendab kindlustus.
Teiste väljakutsete kõrval oli ka mõni alkoholi ületarbimisest tekkinud konflikt, mida politsei lahendada aitas. Nii näiteks sai politsei öösel kella 3 paiku väljakutse Põltsamaa valda, kus joobes mees vehkis elukaaslase ees rusikatega.
Keegi viga ei saanud, kuid kuna mees oli endale ja teistele liigselt tarbitud alkoholi koguse tõttu ohtlik, viidi ta kainenema.
VOOREMAA

blog comments powered by Disqus