Jõgevamaa orienteerujad Koprakarikal

Jõgeva linna ja valla orienteerujate pikaaegne ning süsteemne õppe- ja treeningtöö andis hooaja kirkaima tulemuse 50- aastaselt Tauno Kurelt, kes oma vanuseklassis sai teisel võistluspäeval teise koha lähimineviku Eesti koondislaste hulgas. Kahjuks osales ta ainult ühel päeval.

Kaheksandat aastat hoolsalt harjutav 17-aastane Laura Suur oli tasakaalukalt ja arukalt üle rajameistri poolt seatud kavalatest “lõksudest” (mitmete Eesti noortekoondise liikmete tulemused tühistati valede kontrollpunktide läbimise tõttu). Kolme päeva summas võitis ta kuuenda koha. 18-aastane Rain Vaikmäe areneb stabiilselt tõusvas joones, tasuks tubli kümnes koht omaealiste hulgas. Mitmed seni hästi võistelnud SK Visa noored orienteerujad ei suutnud seekord äärmiselt keerukal ja raskesti läbitaval maastikul rajameistriga “ühel lainel” olla ning olid sunnitud võistluse katkestama.

Täiskasvanute Jõgevamaa meistrid orienteerumisjooksus selgitatakse 16. Augustil algusega kell 17  Välgil Tartu neljapäevaku raames (tähistus Patastelt Alatskivi suunas). Info tel. 5226108 (Tauno Kure) ja 55568233 (Toomas Puss).

Toomas Puss

blog comments powered by Disqus