Jõgevamaa ja Järvamaa omavalitsusjuhid kohtusid Põltsamaal

Jõgevamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse esimees, Põltsamaa vallavanem Toivo Tõnson tutvustas mõlema piirkonna omavalitsusinimestele puhtama keskkonna huvides käivitatud Põltsamaa Pedja veeprojekti. Tõnsoni sõnul on projektis valmis osalema mõnedki Järvamaa ettevõtted, näiteks Paide Vesi. Põltsamaa vallavanem teatas, et tutvustas Kuningamäe farmi avamisel veeprojekti ka põllumajandusminister Ester Tuiksoole.

Paides asuva Kesk-Eesti Noortekeskuse tööst andis ülevaate selle nõukogu esimees Kabala vallavanem Urmas Kupp. Tema sõnul tegeleb piirkondliku nõustamiskeskusena rajatud Kesk-Eesti noortekeskus nii kutse- kui ka psühholoogilise nõustamisega. “Tänavu on nõustamisteenust kasutanud 1700 noort,” rääkis Kupp.

Mõttevahetuses oli juttu ka noorsootööst Jõgevamaal, sealhulgas avatud noortekeskustest. Jõgevamaa ja Järvamaa omavalitsusjuhid tutvustasid üksteisele ka kultuuri- ja sporditöö rahastamise võimalusi.

Jõgevamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse koosolekut külastasid Järvamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse esimees Jaago Kuriks, omavalitsusliidu tegevdirektor Krista Nurm, Türi linnapea Kaia Iva, Paide linnapea Indrek Kivimäe, Roosna-Alliku vallavanem Kalev Pagarand, Imavere vallavanem Jüri Ellram ja Kabala vallavanem Urmas Kupp.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus