Jõgevamaa ettevõtteid oodatakse konkursile “Ettevõtluse Auhind 2004”

Konkurentsivõime näitab ettevõtte edukust, tulemuslikkust ja jätkusuutlikkust ning see avaldub edetabelis protsentuaalses võrdluses teiste ettevõtetega. Edetabel pakub ettevõtetele hea võimaluse enda laiemaks tutvustamiseks avalikkusele ja selle kaudu oma konkurentsipositsiooni edasiseks kindlustamiseks.

Konkursi tulemusena antakse välja kaheksa auhinda ja koostatakse ettevõtete konkurentsivõime paremusjärjestus. Auhinnakategooriad jagunevad järgmiselt: ?Välisinvestor 2004?; ?Suureksportöör 2004?; ?Väike- ja keskmise suurusega eksportöör 2004?; ?Piirkonna Edendaja 2004?; ?Tehnoloogia Arendaja 2004?; ?Turismi Uuendaja 2004: Suurettevõte?; ?Turismi Uuendaja 2004: Väikese ja keskmise suurusega ettevõte?.

?Ettevõtluse Auhinna 2004? valib ?ürii eelpool nimetatud kategooriate nominentide seast.
Konkursi “Ettevõtluse Auhind 2004” lühitutvustuse ja auhinna kriteeriumitega ning “Konkurentsivõime Edetabel 2004” koostamise metoodikaga saab lähemalt tutvuda EASi ja Kaubandus-Tööstuskoja kodulehekülgedel. Nendel aadressidel on saadaval ka elektrooniliselt täidetavad osalemisankeedid.
“Ettevõtluse Auhind 2004″parimate autasustamine toimub 8. septembril Tallinnas ning konkursi tulemused avaldatakse Eesti Päevalehe vahel ilmuvas aastaraamatus “Eesti Parimad ettevõtted” 9. septembril.

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus korraldab Ettevõtluse Auhinna konkurssi neljandat aastat järjest.

EASi koduleheküljel www.eas.ee on ülevaade ka eelmise aasta võitjatest.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus