Jõgevamaa Aasta Õppija on Enn Parv

 

Täiskasvanud Õppija Nädal, mida tähistatakse kogu Eestis ja mis Jõgevamaal leiab aset 11.-17. oktoobrini, on traditsiooniks muutunud õppimist väärtustav sündmus, mille puhul tunnustatakse Aasta Õppijat, Aasta Koolitajat, Aasta Koolitussõbralikumat Organisatsiooni ja Aasta Koolitussõbralikumat Omavalitsust. Sel aastal on täiskasvanud õppija nädala motoks ?Õpin ennast tööle?.

Aasta Õppijaks tunnistatud Enn Parvel täitus tänu Tartu Ülikooli lõpetamisele unistus ? töötada loodusainete õpetajana Pala Põhikoolis. Pala Põhikooli puhul tõsteti esile mitmekülgsust töötajate koolitamisel, mis on aidanud luua ühtsuse ja ettevõtlikkuse vaimu kooli kollektiivis. Elita Järvela ja Anne Nurmiku puhul on peeti tänuväärne eelkõige nende tööd täiskasvanutele kunstikursuste korraldamisel Jõgeva linnas.

Lisaks Enn Parvele tõsteti Aasta Õppijatena esile Jõgeva Täiskasvanute Keskkooli õpilast Ülle Mändi ja Jõgeva Ühisgümnaasiumi õpetajat Etna Leppikut.

?Kõik täiskasvanud, kes suudavad kas pere või töö kõrvalt oma õpinguid jätkata, väärivad tunnustust. Seepärast kutsume järgnevatel aastatel julgemalt Aasta Õppija kandidaate esitama,? sõnas maavalitsuse hariduse ja kultuuri peaspetsialist Li Lind.

Maakonna tublisid õppijaid tunnustatakse 26. oktoobril toimuval maakonna õpetajate tänuüritusel.blog comments powered by Disqus