Jõgeva maadlejatele kodustel võistlustel neli esikohta

Laupäeval Jõgeval Virtuse spordikeskuses toimunud kolmekümne seitsmendatel ajalehe Vooremaa ja Jõgeva Raskejõustikuklubi Ramm auhinnavõistlustel maadluses tegi kaasa 140 noormaadlejat üle kogu Eesti, võidurõõmu jagus üheteistkümne klubi esindajatele.

Jõgeva Rammu maadlejatest sai kõige säravama esikoha vanema vanuserühma kehakaalus kuni 53 kg võidutsenud Mattias Säärits. 15aastane Säärits võttis avakohtumistes kiired seljavõidud Aleksanders Zaicevsi (Valga) ja Gert Mihhailovi (Tartu Valla SK) üle ning alistas seejärel punktidega 8:0 Kristjan Vodolaztšenko (MK Juhan). Otsustavas matšis alistas tänavustel U18 vanuseklassi Eesti meistrivõistlustel nii kreeka-rooma kui ka vabamaadluses hõbemedali võitnud Säärits punktidega 6:0 Olavi Laisarve (SK Tapa).

Rammu esindajatest võitsid oma kehakaalus esikoha veel Oskar Säärits (vanema vanuserühma kuni 32 kg), Kerta Viira (noorema vanuserühma kuni 50 kg) ja Eliise Ilus (vanema vanuserühma kuni 50 kg). Ilus sai ainsas kohtumises seljavõidu klubikaaslase Jana Deinekini üle, Sääritsal ja Viiral aga oma kehakaalus konkurente ei olnud.

Esikolmikus lõpetasid jõgevalastest võistluse ka Assar Rosin, Aleksandr Grits, Karl-Eerik Kukk, Kristjan Kaldmaa, Karoliine Ilus ja Ander Järv.

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus