Jõgeva linnavalitsus tunnustas meistritiitli võitnud saalihokivõistkondi

Pidulikult sammusid saali seitsmendat korda Eesti meistri tiitli pälvinud Tähe esindusvõistkond, noortevõistkonnad U-15 ja U-19 ja neidude võistkond.

Sissejuhatuseks esinesid Tartu Tantsuklubi Stiil tantsulapsed Andrei Zevakin ja Renata Johanson. Jõgeva linnavolikogu esimees Raul Kull lausus: «Meie ürituse avamine võistlustantsuga polnud juhuslik, sest sport ja kultuur on omavahel tihedas seoses. Kui rääkida aga Tähe saalihokivõistkondade tegevusest, siis tehti tänavu Eestis nii-öelda puhas töö, võideti kõik, mis võita annab. Jõgeva võiks julgelt kuulutada Eesti saalihoki pealinnaks.”

«Kui raadios või televisioonis räägitakse saalihokist, kuuleb alati häid sõnumeid ka Jõgeva Tähest,» ütles linnapea Viktor Svjatõsev. Ta kinkis saalihokivõistkondadele linna sümboolikaga taldrikud, mille võtsid vastu esindusmeeskonna treener ja ründemängija Marko Saksing, naiskonna kapten Marina Moshul ja noortevõistkondade esindajad.

Linnapea märkis, et igal omavalitsusel on eelistatud spordialad, mida toetatakse. «Jõgeva linnavalitsus otsustas toetada 10 000 krooniga Tähe esindusmeeskonda ja naiskonda. Mõlemad noortevõistkonnad saavad toetuseks 5000 krooni. 13 000 krooniga toetame aga maailma meistrivõistlustel mängivat Eesti koondist, mille tuumik koosneb SK Tähe mängijatest.»

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus