Jõgeva hokimeeskonna suur võit

Jõgevamaa HK meeskond alustas Eestimaa Spordiliidu Jõud meistrivõistluste teist ringi möödunud pühapäeval Tartus suureskoorilise võiduga, kui alistati HK Viljandi koguni 17:6 (4:3, 6:2, 7:1).

Avaringis oli Jõgeva saanud raske 5:2 võidu ja ka seekordne kohtumine algas tasavägiselt. Kuigi skoor avati juba mängu 16. sekundil, mil meeskonna kapten Raul Kivi realiseeris rünnakukaaslaste Jüri Naritsa ja Hannes Pagi eeltöö väravaks.

Kuid Viljandi püsis mängus ja suutis esimesel kolmandikul Jõgeva pakutud tempo vastu võtta. Vaheajale minnes oli tablool seis 4:3 Jõgeva kasuks. Seejärel hakkas Jõgeva hoogu koguma, võttes kogu mängu ohjad enda kätte.
Teise kolmandiku alguses oli erilises hoos teise ründekolmiku paremäär Vjatšeslav Bortnik, kes tegi esimese viie minutiga kübaratriki läbi suurepäraste individuaalsete soorituste. Sellega murti ka Viljandi vastupanu. Jõgeva võitis teise kolmandiku võimsalt 6:2 ja viimase koguni 7:1. Kokku seega 17:6 võit.
Koguni neljal Jõgeva mängijal õnnestus teha mängus kübaratrikk: Raul Kivi 5+4, Vjatšeslav Bortnik 4+5, Jüri Narits 3+6 ja Hannes Pagi 3+1.

Väravani jõudsid veel Marnet Meister 1+1 ja Andro Sõber 1+1. Söödupunkte teenisid Ervin Narits 3, Janno Pärn ning Taivo Ploom ühe. Jõgeva meeskonna väravas mängis Alar Tooming.
Juba eeloleval pühapäeval kell 10.15 võõrustab Jõgevamaa meeskond Tartu Lõunakeskuses Vepri klubi Tallinnast.