JJ-Street teeb Jõgevamaa jõulushow

Teisipäeval 20. detsembril kell 18 leiab Jõgeva kultuurikeskuses aset JJ-Street Jõgevamaa jõulushow, milles löövad kaasa kõik Jõgevamaa JJ-Street tantsukooli õpilased ning lisaks mõned üllatustantsijad Tartust. Laval näeb suurejoonelist vaatemängu, kus esinevad Jõgeva, Põltsamaa ja Tabivere õpilased. Kindlasti ei tasu mainimata jätta, et tegu ei ole lihtsalt tantsukavadega, vaid omanäolise lavastusega, kus peategelasel ning tema kaaslastel on oluline roll.

Soovime Jõgeva elanikele pakkuda midagi uut ja meeldejäävat, et jõulupühad oleksid veel ilusamad. See on suurepärane võimalus ka meie õpilastele, kes on mitu kuud treeningsaalis vaeva näinud. Mitmetele noortele on see nende esimene esinemine.Etenduse sisu olen ise kokku pannud ja see põhineb minu elu sündmustel ja kogemustel. Kindlasti ei tasu karta, et tegemist on ainult noortele suunatud sündmusega. Kontserdile ootame kõiki, alates väikelastest, lõpetades vanavanaemadega. Tulge kogu perega. Jõulusündmus on mõeldud eelkõige Jõgeva linna ja maakonna inimestele, kuid ootame kindlasti ka inimesi väljastpoolt. Eelkõige soovime tuua tantsijaid toetama nende perekonnad ja sõbrad.

Jõulushow piletitulu läheb Siimusti lastekodule Metsatareke uue tervisepargi rajamiseks. Idee algatus tuli JJ-Street tantsukooli loojalt Joel Juhilt, kes aprillis jookseb Maroko kõrbes ultramaratoni. Suure eneseületusega soovib ta aidata Siimusti lastekodu lapsi. Meie tahame omalt poolt veel hoogu juurde anda. Usun, et inimeste aitamine elu jooksul on nagu bumerangi efekt. Kui teed head, siis tuleb see sulle tagasi.

KASPAR PÄLL, jõulukontserdi korraldaja

blog comments powered by Disqus