ITAKi invaabi kauplus Jõgeval lühendab lahtiolekuaega

Invaabivahendite kett ITAK muudab Jõgeva kaupluse töökorraldust. Kauplus jääb avatuks teisipäeviti ja kolmapäeviti tavapärastel lahtiolekuaegadel. Klientidel palutakse osta korraga terve kuu varu ning võimalusel mitte tagastada laenutatud esemeid.

Võimalusel palutakse mitte laenutada kojukannet eeldavaid esemeid nagu näiteks hooldusvoodid. Kaupluses palutakse võimalusel tasuda kaardiga. See vähendab tõenäosust, et teenindaja koroonaviirusega kokku puutub.

ITAKi tegevjuht Indrek Katušin selgitab muudatuse põhjuseid. “Suur osa meie klientuurist kuulub koroonaviiruse riskigruppi. Seetõttu anname endast parima, et viia sotsiaalne distantseerumine maksimumini,” rääkis ta.

“Meil on nüüdsest igas kaupluses korraga tööl vaid üks teenindaja. Kui klient märkab poodi tulles, et teenindussaalis juba on klient sees, siis võimalusel palume klientidel oodata ukse taga kuniks eelmine klient lahkub. Palume klientidelt mõistvat suhtumist – ebamugavate juhiste järgimine on oluline selleks, et nii teie kui kogu Eesti ühiskond sellest kriisist võimalikult väikeste kahjudega välja tuleks,” selgitas ta.

Jõgeva kauplusele sarnane töökorraldus rakendub ka Põlva, Valga ja Võru kauplustele. Kõik teised ITAKi kauplused, sealhulgas Tartu esindused jätkavad tööd esmaspäevast reedeni kell 11:00-17:00. Kui klientidel on võimalus esitada tellimus e-kirjaga aadressil tellimus@itak.ee või telefoni teel numbril 7370075, siis ITAK on valmis võtma vastu ka neid tellimusi ning kuller toob kauba koju esimesel võimalusel. Tellimuse esitamisel e-kirjaga või telefonitsi palutakse klientidel mainida sotsiaalkindlustusameti soodustust juba tellimuse esitamisel.

ITAK pakub erivajadustega inimestele ja põetajatele eluliselt olulisi abivahendeid, näiteks liikumisega seotud abivahendeid ning hügieenitarbeid nagu täiskasvanutele mõeldud mähkmed, hügieenikotid või uriinipudelid. ITAK teenindab 10 000 klienti kuus. Abivahendite keskus ITAK alustas tegevust 1994. aastal. Tootevalikusse kuulub üle 500 erineva invaabivahendi mudeli.

blog comments powered by Disqus