Isetegijad pakuvad kingiabi

Tabiveres, Jõgeva Majandusühistule kuuluvas hoones tegutseb lisaks suurele A ja O kauplusele  nüüd ka väike käsitööpood, nimeks Kingiabi.

Poe avas OÜ Isetehtu  jõulude eel eesmärgiga anda jõuluvana koti täitmisega kimpus olijaile võimalus teha kingioste mitte ainult nädalavahetustel peetavatel laatadel, vaid ka argipäeviti.  

Praegu on kolmele õele – Ive Eddorile, Ene Volgile ja Ester Eddorile kuuluv pood tööpäevadel lahti kella 16-19 ning laupäeviti-pühapäeviti 10-18. Nobedate näppudega ettevõtlikud naised seavad oma muud tööd ja tegemised nii, et pood vahetult jõulude eel ja ka pühade ajal lahkemalt avatud oleks.

Esmaspäeval ja teisipäeval, 22. ja 23. detsembril saab oste teha kella 10-18 ning alates 24. detsembrist aasta lõpuni hoitakse poeuks lahti iga päev kella 10-14.

Loetleda kõike, mida Kingiabist osta saab, on võrdlemisi raske, sest valik on tõesti suur.  Perefirma kodulehel isetehtu.ee on kirjas, et tooteid on villast ja lõngast, paelast ja nöörist, helmestest, kangast ja pitsist, puidust ja metallist.  
Samast võib ka lugeda, et käsitöömeistrid peavad au sees rahvuslikku kultuuripärandit ning nende eesmärk on seda säilitada ja arendada.

Poest leiab suures valikus ehteid, kotte ja pisiridiküle, lasteriideid ja beebitekke, rahvariideseeliku kuponge ja kirivöösid, kindaid ja randmesoojendajaid, õla- ja kaelasalle ning palju muud vajalikku ja kinkimiseks sobivat.

Käsitöömeistrite kinnitusel saab nendega kaubale ka juhul, kui tuntakse huvi mõnd teist värvi või tegumoodi või ka teise suurusega eseme vastu, mida hetkel poes ei leidu. Individuaalsed tellimused on oodatud ja see kehtib nii pühade eel kui uuel aastal.

Perefirma omanikel ongi plaanis pood ka uuel aastal lahti hoida, kui tundub, et ostjate huvi püsib.

KAIE NÕLVAK

blog comments powered by Disqus