Invaabi kauplus Jõgeval lühendab lahtiolekuaega

Invaabivahendite kett ITAK muudab Jõgeva kaupluse töökorraldust. Kauplus jääb avatuks teisipäeviti ja kolmapäeviti tavapärastel lahtiolekuaegadel. Klientidel palutakse osta korraga terve kuu varu ning võimalusel mitte tagastada laenutatud esemeid.
Võimalusel palutakse mitte laenutada kojukannet eeldavaid esemeid, nagu näiteks hooldusvoodid. Kaupluses palutakse võimalusel tasuda kaardiga.
ITAKi tegevjuht Indrek Katušin selgitab muudatuse põhjuseid. „Suur osa meie klientuurist kuulub koroonaviiruse riskigruppi. Seetõttu anname endast parima, et viia sotsiaalne distantseerumine maksimumini,” rääkis ta.
„Meil on nüüdsest igas kaupluses korraga tööl vaid üks teenindaja. Kui klient märkab poodi tulles, et teenindussaalis juba on klient sees, siis palume klientidel oodata ukse taga, kuni eelmine klient lahkub. Palume klientidelt mõistvat suhtumist – ebamugavate juhiste järgimine on oluline selleks, et nii teie kui kogu Eesti ühiskond sellest kriisist võimalikult väikeste kahjudega välja tuleks,“ selgitas ta.
Kui klientidel on võimalus esitada tellimus e-kirjaga aadressil tellimus@itak.ee või telefoni teel numbril 7370075, siis ITAK on valmis neid tellimusi vastu võtma ning kuller toob kauba koju esimesel võimalusel.
VOOREMAA

blog comments powered by Disqus