Ilmataat segas talimänge

Küll aga võrreldi võimeid ja oskusi  males ja kabes, juhtide kahevõistluses, mälumängus, lauatennises, korvpallis kolm kolme vastu, bridzis ja saskus paaridele ning koroonas.

Võistlemas olid lapsed, täiskasvanud ja veteranid Põltsamaa ja Võhma linnast, Põltsamaa, Pajusi, Puurmani, Kolga-Jaani, Kõo ja Imavere vallast. Kõige massilisemalt ja aktiivsemalt lõid kaasa Kolga-Jaani valla spordihuvilised.

Males ja kabes oli 10-12-aastaste tüdrukute seas parim Maarika Jürgenson Põltsamaalt, samavanustest poistest Kardo Kiis Kõo vallast ja Kunnar Pigul Kolga-Jaanist. 13-15-aastastest paistsid silma Teele Vahtra Kõost, Anne-Mai Aasna Kolga-Jaanist, Jaanus Unt Kolga-Jaanist ja Karmo Kiiman Kõost.

Naistest oli parim maletaja Ellen Saago Adaverest.  Meestest olid esirinnas males Rein Vahtra Kõost ja kabes Jüri Lemetsar Imaverest.

Juhtide kahevõistluse võitis ülekaalukalt Imavere vallavanem Jüri Ellram. Järgnesid  Leo Arnek ja Toivo Tõnson. Mälumängu võitsid ettearvatult selle ala tuntud tegijad Jaak Valdre ja Raivo Lehiste. Hinnata tuleb talunike Villu Suigi, Are Leisi ja Mart Võsa II kohta.

Lauatennises näitasid head klassi võhmalased, võites kuuest esikohast viis.

Tüdrukutest olid sellel alal osavamad Viktoria Kirpu ja Siret Müür, poistest Siim ja Mart Vingissar, meestest Tauri Tiirmaa. Naistest sai esikoha Reet Kullerkupp Imaverest.

Koroonamängumedalid said kaela Riina Aren Kolga-Jaanist ja Heiko Aasma Põltsamaalt.

Väga põnev oli bridzh paaridele, võitjaks tulid Jaan Sutt-Villu Ojassalu.

54 saskumängijast lõpetasid kolmikvõiduga Põltsamaa linna võistlejad, esikoha said Ants Juhandi-Janek Samet.

Naiste korvpallis said esikoha kolgajaanilased, meestest tulid selle ala võitjaks Põltsamaa linna võistlejad.

Kui talv taevasse ei jää, võisteldakse jääd ja lund vajavatel aladel hiljem.

VILLU OJASSALU

blog comments powered by Disqus