Head Õpetajad!

Eile oli õpetajate päev. Koolides oli rõõmu ja nalja palju, sest just sellel päeval on õpetajate rollis õpilased ning õpetajatele meenutatakse, kui “mugav? on istuda koolipingis, kui koolitükid on õppimata.

Õpetaja, Sa oled kooliajal meile teise ema või isa eest. Me usume iga Sinu sõna ja peame tähtsaks Sinu arvamust. Kui kooliaeg on juba ammu möödas ja me kohtume Sinuga teatris, mõnel sündmusel või lihtsalt juhuslikult tänaval, küsid Sa ikka: ?Kuidas sul läheb??

Nii küsin ka mina teilt, head Õpetajad: ?Kuidas teil läheb??  

Kindlasti on vastused erinevad. Kuid loodan, et enamik vastab: ?Lähen hommikul rõõmuga tööle ja õhtul rõõmuga koju.? Ma usun, et õnneks ja rahuloluks ei olegi rohkem vaja.

Soovin teile, et teie õpilased oleksid särasilmsed ja edasipüüdvad, teie kollektiiv õppiv ja ühtehoidev ning teie pere üksteist mõistev. Loodan, et  jõuluvana toob teile sellel aastal kingiks just seda, mida olete aastaid oodanud.

Tänan teid, Õpetajad, teie suure panuse eest meie maakonna noorte kasvatamisel ning soovin ilusat õpetajate päeva! Hoidke ennast, sest me vajame teid!

Aivar Kokk,
maavanem

blog comments powered by Disqus