Grossi kauplus Põltsamaal võtab juba ilmet

Aprillikuu lõpus alustati Põltsamaal pikki aastaid varemeis seisnud turuhoone lammutamisega. Pisut kummaline, kuid põltsamaalastel oli selle mitte kunagi kasutusse võetud ehitise lammutamise üle hea meel, sest see näotu hoone rikkus linnapilti palju aastaid järjest.


Nüüd on lammutustööd juba unustatud ning endise turuhoone asemele on kerkimas kaasaegne Grossi kauplus. Senisele kolmele Põltsamaal asuvale kaasaegsele kauplusehoonele on peagi lisandumas neljas. Kõik neli tänapäevast kauplust – Selver, Maxima, Rimi ja peatselt lisanduv Grossi kauplus – asuvad üksteisest sõna otseses mõttes mõne sammu kaugusel. Tõsi, Maxima kauplusehoones käivad suuremad remonditööd ja selline olukord soosib hetkel Põltsamaa teisi suuremaid ja väiksemaidki kauplusi.

Kuid hilissügiseks on olukord täielikult muutunud, sest uksed avavad nii uuenduskuuri läbiv Maxima kui ka uus Grossi kauplus. Sellest viimasest võidavad põltsamaalased nii tarbijatena kui linna ja piirkonna elanikena läbi ilusamaks muutuva linnakeskkonna.

TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus