Getter Jaani hakkab keskööl Palamusel laulma

Täna õhtul algab 1996. aastal alguse saanud meelelahutusprojekti “Palamuse suvepeod” raames tänavuse aasta teine suvepidu, mille kohalikul laululaval sisustavad ansambel Mohiito, lauljatar Getter Jaani ja diskorid Imre Tõekalju, Imre Mihhailov ja Ahto Kalda.

Esimest korda esineb Palamusel ansambel Mohiito, kus lauljaks Meelis Sepp. “Temalt kõlavad mõnusad ja rahvalikud laulud. Lisaks laulmisele tegutseb Meelis Sepp ka sõubaarmenina,” ütles Ahto Kalda.

“Seekordse suvepeo peaesineja Getter Jaani alustab Palamuse laululaval kontserti keskööl. Selline esinemisaeg sobib hästi Võrust Star FMi kontserttuurilt saabuvale lauljannale. Getter Jaani esitab oma repertuaarist nii varasemast kui ka praegusest ajast pärit laule,” ütles Palamuse suvepidude algataja ja peakorraldaja Imre Tõekalju.

“Getter Jaani on Palamusel laulnud varemgi, tema mänedžeri Tambet Mummaga on meil hea koostöö,” teatas Tõekalju.

“Palamuse suvepidude publikurekordit (üle 2000 ) seekordne pidu tõenäoliselt ei ületa, kuid rahvast koguneb loodetavasti märkimisväärselt palju. Getter Jaani fännidel on mõistlik vähemalt enne südaööd kohal olla,” lausus ta.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus