Avalöök tehti Kohtla-Järvel

Huvi Kirde-Eesti grupis mängimise vastu on näidanud ka kolm Narva võistkonda, kuid seni neid mängudesse kaasatud pole.

Möödunud hooajal Jõgevaga ühes grupis mänginud Tartu Kajakas ja Valga Lions mängivad tänavu Läti harrastajate hokiliigas.

Alanud hooajal peavad Kirde-Eesti võistkonnad turniirisüsteemis neli kohtumiste ringi. Finaalturniirile pääsevad alagruppidest kaks paremat võistkonda, kes selgitavad omavahel medalivõitjad.

Märtsis käivitub harrastajate hokiliiga karikaturniir, aprilli keskpaigaks on karikavõtja selgunud.

Pedja võistkond alustas tänavu jäätreeninguid oktoobri alguses, kui kord nädalas treenitakse Kohtla-Järve jäähallis. Kord nädalas teevad mehed ka üldfüüsilist treeningut.

27 Pedja võistkonna mängija hulgas on ka uusi mehi. Suure panuse võistkonda annavad tänavu Jõgeva valla mängijad. Võistkond on seadnud eesmärgiks jõuda liiga finaalturniirile.

Kirde-Eesti grupi esimese ringi kohtumised peetakse oktoobris ja novembris Kohtla-Järve jäähallis.

13. oktoobril peetud kohtumistel võitis Kohtla-Järve Rakvere Tarvad 14:1. 17. oktoobri kohtumises võitis Sillamäe Ice Cats Rakvere Tarvad 4:3.

Pedja võistkond pidas 31. oktoobril kohtumise Sillamäe Ice Cats?iga ja võitis tulemusega 6:1. Tulemus ei kajasta tegelikku jõudude vahekorda, sest ülekaal oli suurem, kümmekond kindlat väravavõimalust jäeti realiseerimata.

7. novembril kohtus Pedja Kohtla-Järvega ning kaotas 11:1. 14. novembril oli vastaseks Rakvere Tarvad, mäng võideti 5:2.

Kirde-Eesti grupi teise ja kolmanda ringi kohtumised peetakse Jõgeval. Avalöök on plaanitud 1. detsembrile, kus Pedja esimeseks vastaseks on Sillamäe Ice Cats.

12. detsembril alustatakse Jõgeva maakonna meistrivõistlustega, kus tänavu osaleb neli võistkonda. Jõgeva vald, Terasmehed ja Jõgeva linna võistkond mängivad esimese ringi kohtumised omavahel.

18. detsembril on plaanitud hokiturniir nelja võistkonna osavõtul. Võõrustajateks Jõgeva hokiveteranid, kellelt tulevad mõõtu võtma Tallinna hokiveteranid, Cosmos Tallinnast ning võistkond Tartu APF.

19. detsembril kohtub Pedja harrastajate hokiliigas võistkonnaga Rakvere Tarvad. 22. detsembril aga mängivad maakonnameistrivõistluste raames Jõgeva vald ja Palamuse vald.

26. detsembril kohtub Pedja koduväljakul harrastajate hokiliiga sarjas Kohtla- Järve veteranidega.

29. detsembril mängib Palamuse spordiklubi maakonna meistrivõistluste sarjas Jõgeva linna ja Terasmeeste võistkonnaga. Nende kohtumistega lõpetatakse maakonna meistrivõistluste esimese ringi mängud.

KAIDO POOM

blog comments powered by Disqus