Ateljees on homme hubane kontsert

 

Jõgeval tegutsev kohvik Ateljee pakub ihutoidu kõrval aeg-ajalt ka vaimutoitu. Hommegi saab seal teoks hubane kontsert, millel astub üles rida noori muusikuid Põltsamaalt ja Palamuselt.

Kuulata saab näiteks Põltsamaa ühisgümnaasiumi segaansamblit Tõelised Värvid (juhendaja Karmo Toome), mis alustas tegevust alles sel sügisel, ent on juba märkimisväärset edu saavutanud: koosseis tunnistati detsembri alguses Jõgeval peetud maakonna koolide vokaalansamblite konkursil gümnaasiumiastme parimaks. Ansamblis kaasa tegevad Anete Saar ja Madis Orr astuvad üles ka kahekesi.

Lisaks Põltsamaa noortele lauljatele, juhendab Karmo Toome ka Palamuse laulustuudiot. Sealsetest solistidest astuvad homme Ateljees üles Susan Kolde ja Ingel Liis Hedgren Haljas.

Esinejaterea lõpetavad kaks bändi, Last Weekend (Mattias ja Miikael Haamer ning Rando Oja) Põltsamaalt ja Non-Quartet (Karmo Toome, Siim Kuriks, Johannes Dahl ja Joosep Pilliroog) Palamuselt. Mõlemad astuvad üles akustilise, st mitte väga mürarikka kavaga.

“Jõululaule meil kavas pole, neid kuuleb praegu igalt poolt. Esitame muus mõttes hubast ja jõuluaega sobivat repertuaari,” ütles Karmo Toome.

Kontsert algab kell 20 ja kõik huvilised on oodatud.

RIINA MÄGI

blog comments powered by Disqus