Alustati ettevalmistusi RÜE Jõgevamaa ringkonna loomiseks

 

Esmaspäeval Jõgevat külastanud poliitik Kristiina Ojuland arutas mõttevahetusel kohalike elanikega võimalusi Rahva Ühtsuse Erakonna (RÜE) Jõgevamaa ringkonna loomiseks.

Rahva Ühtsuse Erakonna asutamise ühe eestvedaja Kristiina Ojulandi sõnul on selle poliitilise organisatsiooni ringkonnad loodud ligi pooltes Eestimaa maakondades.

Jõgevamaa kokkusaamisel veel ringkonna moodustamiseni ei jõutud. Mõttevahetusel oli osalejaid kümmekond, mõned neist ka Lääne-Virumaalt, kõne all olid hetkel olulised sise- ja välispoliitilised teemad. “Jõgevamaalgi leidub meie ideede poolehoidjaid ja toetajaid ning nii mõnedki neist on valmis kandideerima ka riigikokku,”  ütles Ojuland.

Ta lisas, et 1. novembril toimub Türil Rahva Ühtsuse Erakonna I üldkogu. Kunagine välisminister ja Euroopa Parlamendi eelmise koosseisu liige esitles Jõgeval ka raamatut “Dekaad. Kümme aastat NATOs ja Euroopa Liidus”, kuhu on koondatud tema kõned.  

“Jõgeva linna arenguga seotud teemadest oli põhjalikumalt kõne all ettevõtluse käekäik ja linna turvalisus. Turvalisuse kindlustamiseks on korrakaitsjad koostöös kohaliku omavalitsusega paljugi vajalikku ära teinud,” kinnitas Ojuland.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus