Alustab Hansapanga Kooliliiga

Hansapanga Kooliliiga on kaheetapiline võistlus, millest esimene selgitab kõikide maakondade ning Tallinna, Tartu, Pärnu, Narva ja Kohtla-Järve parimad koolid. Teine etapp on finaalvõistlus, kus osalevad maakondade ning nimetatud linnade parimad võistkonnad, selgitamaks kogu Eesti parimat võistkonda.

Kõigile registreerunud koolidele eraldatakse võrkpallivõrk, võrkpalliõpik ja võrkpalli algõpetuse- ja narkoennetusalane koolitus õpetajatele. Lisaks loositakse koostöös Rootsi Suursaatkonnaga registreerunud koolide vahel välja reisid Stockholmi ning koostöös Uuno Raadio ja teiste partneritega atraktiivsed võrkpallipäevad tuntud inimeste osavõtul. Koolide vahel, kes registreerivad nii poiste kui tütarlaste võistkonna, jagatakse täiendavalt kuni 600 võrkpalli ning võistkondade juhendajate/õpetajate vahel loositakse välja mobiiltelefonid.

Hansapanga Kooliliigasse on võimalik registreerida kuni 15. oktoobrini. Lisainformatsiooni saab võistluste koduleheküljelt www.evf.ee/kooliliiga ja Eesti Võrkpalli Liidust.

Kui Hansapanga Kooliliiga on põhikooli vanuseastme õpilastele, siis gümnaasiumi õpilastele pakub Eesti Võrkpalli Liit välja võistlemisvõimaluse Elioni Rahvaliigas ning see on gümnaasiumivõistkondadele tasuta. Täpsem info aadressil www.evf.ee/rahvaliiga.

TARVI PÜRN,
Hansapanga Kooliliiga projektijuht

blog comments powered by Disqus