Aita valida tänavune Jõgevamaa lemmiksportlane!

Teist aastat järjest on kõigil maakonna spordihuvilistel võimalik oma sõna sekka öelda Jõgevamaa lemmiksportlase valimisel.

Jõgevamaa 2016. aasta lemmiksportlane selgub spordiliidu Kalju ning ajalehtede Vooremaa ja Vali Uudised koostöös toimuval küsitlusel. Valik tuleb teha Jõgevamaa sportlaste hulgast – arvesse lähevad vaid need sportlased, kes elavad või töötavad või õpivad Jõgevamaal või võistlevad maakonna spordiklubi eest, samuti siit mujale õppima läinud ja käesoleval ajal õppivad sportlased. Esitada võib nii individuaalsportlasi kui ka võistkondi.

Kuni 15. jaanuari keskööni on kõigil maakonna elanikel võimalik anda oma hääl aadressil https://goo.gl/forms/r0K9O9Ctsk3pkl0x1, link on leitav ka Vooremaa kodulehelt vooremaa.ee ning Facebook’is Jõgevamaa spordiliidu Kalju ja ajalehe Vooremaa lehtedelt. Iga hääletusel osaleja saab anda vaid ühe hääle.

Maakonna lemmiksportlasele antakse auhind üle 20. jaanuaril Jõgeval toimuval kultuuri- ja sporditegijate tänuüritusel.

Jõgevamaa 2015. aasta lemmiksportlase tiitli pälvis jalgpallur ja saalihokimängija Nikolai Roop (pildil). Talle järgnesid Kadi-Liis Viiar (kergejõustik), Markus Päll (ekstreemsport), Daniel Aganitš (jalgpall ja kergejõustik), Arvo Kask (rallikross) jpt.

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus