AITA VALIDA 2016. AASTA JÕGEVAMAA LEMMIKSPORTLANE!

Jõgevamaa 2016. aasta lemmiksportlane selgub spordiliidu Kalju ning ajalehtede Vooremaa ja Vali Uudised koostöös toimuval küsitlusel. Valik tuleb teha Jõgevamaa sportlaste hulgast ‒ arvesse lähevad vaid need sportlased, kes elavad või töötavad või õpivad Jõgevamaal või võistlevad maakonna spordiklubi eest, samuti siit mujale õppima läinud ja käesoleval ajal õppivad sportlased. Esitada võib nii individuaalsportlasi kui ka võistkondi.

Internetis saab kuni 15. jaanuarini anda oma hääle aadressil https://goo.gl/forms/r0K9O9Ctsk3pkl0x1. Link on leitav ka Vooremaa kodulehelt vooremaa.ee ning Jõgevamaa spordiliidu Kalju ja ajalehe Vooremaa Facebook’i lehtedelt. Igal hääletajal läheb arvesse vaid üks hääl, valiku teinute vahel loositakse välja auhinnad.

Kolme nädala jooksul on oma valiku juba teinud 349 spordihuvilist, vähemalt ühe hääle on saanud 48 sportlast või võistkonda. Senise hääletuse põhjal on kümne enim hääli saanud sportlase hulgas (tähestikulises järjekorras) Daniel Aganitš, Merilii Jalg, Hanna-Brita Kaasik, Helina Kalev, Kärtyn Kaljusalu, Arvo Kask, Raul Kivi, Nikolai Roop, Mattias Säärits ja Kadi-Liis Viiar. Vahed ei ole aga suured ning kõigil spordihuvilistel on veel võimalik oma lemmik võitjaks hääletada.

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus