Ahti Paavel Palamuselt püüab Eesti meistritiitlit

Veoautokrossi medalitele võisteldakse tänavu kolmes erinevas klassis: veoautodel GAZ 51/52, GAZ 53 ja veobagidel GAZ 51. Lisaks osalevad võistlustel ka veobagid GAZ 53, kuid võistlejaid on selles klassis vähe ja meistrivõistluste staatust selle grupi autode võidusõidud ei oma.

Hooaeg pidi algselt koosnema kuuest etapist, kuid üks osavõistlus jäi korraldaja majandusraskuste tõttu pidamata.

Jõgevamaa on autokrossis esindatud vaid ühe võistlejaga, kelleks on Ahti Paavel Palamuselt. Veobagil GAZ 51 võistlev mees püsib juba mitmendat hooaega järjest medalikonkurentsis ? nii mullu kui ka tunamullu saavutas ta hooaja kokkuvõttes kolmanda koha.

Tänavu on Paavel olnud kahel etapil teine ja korra kolmas. Ühelt võistluselt ta tehnilise rikke tõttu tulemust kirja ei saanud. Nelja etapi järel hoiab Paavel kokkuvõtte teist kohta ja sõltuvalt viimase etapi tulemusest võib ta hooaja lõpuks olla ükskõik millisel medalil, aga ebaõnne korral ka neljas-viies.

Veobagide selle hooaja liider on Indrek Viibur Järvamaalt Amblast. Ahti Paavelile on tugevat konkurentsi pakkunud ka lõunanaaber Vents Rukis.

Esimesed võistlusstardid algavad Tapal 10. oktoobril kell 13. Tähistus raja äärde algab Pärnu-Rakvere maanteelt Tapa linna servast. Võistlusrada asub Karja tänava lõpus, endisel sõjaväe õppepolügoonil.

AIVAR OJAPERV

blog comments powered by Disqus