Aasta ettevõtlusõppe edendaja on Põltsamaa ühisgümnaasium

Haridus- ja teadusministeeriumi ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu tunnustuskonkursil kuulutati välja laureaadid viies kategoorias, aasta ettevõtlusõppe edendaja tiitli pälvis Põltsamaa ühisgümnaasium.


Haridus- ja teadusminister Mailis Reps tänas ja tunnustas parimaid ettevõtlusõpe edendajaid. „Aitäh teile, kes te teete rasket, kuid samas põnevat tööd selleks, et uued suunad hariduses saaksid tugevalt kanda kinnitada,“ sõnas Reps.
Aasta ettevõtlusõppe edendaja tiitli pälvis Põltsamaa ühisgümnaasium, kus viidi ettevõtlusõppe uuele tasemele, mille kinnituseks on ka tunnustus nii valla kui maakonna tasandil – tiitlid „Põltsamaa valla aasta noorte tegu 2020“ ja „Jõgevamaa aasta õpilasfirma 2020“.
5. klassis alustati valikainega „Ettevõtlik noor“ ja käivitati minifirmade tegevus põhikoolis. Ent suurim areng toimus gümnaasiumiastmes, kus värskelt Edu ja Tegu ettevõtlusõppe koolituse läbinud õpetajad innustasid gümnasiste sedavõrd, et möödunud õppeaastal alustas ja tegutses koolis aktiivselt viis õpilasfirmat.
VOOREMAA

blog comments powered by Disqus