Wolves võttis liidrilt viigipunkti

Eesti jalgpallimeistrivõistluste kolmanda liiga kaheksanda vooru mängus tegi FC Jõgeva Wolves laupäeval koduväljakul liigatabelis juhtpositsioonil oleva Tartu JK Welco II meeskonnaga 1:1 viigi.

Kaheksa vooru järel ainsana kaotuseta jätkav Welco duubelmeeskond avas Rain Näki löögist skoori kümnendal minutil, võõrustajad viigistasid avapoolaja viimasel minutil Stenver Kleimann-Leimanni tabamusest.

FC Jõgeva Wolves on kaheksast mängust võitnud neli ja viigistanud ühe, 13 punktiga ollakse turniiritabelis viiendal kohal. Tartu JK Welco duubelmeeskonnal on liidrina 18 punkti, esinelikusse mahuvad veel FC Tarvastu (16 p), FC Vastseliina (15 p) ja SK Tääksi (14 p). Jõgevalaste lähimad ohustajad on Viljandi JK Tulevik III (12 p) ja EMÜ SK (11 p).

Laupäeva keskpäeval läheb Wolves Viljandi kunstmuruväljakul vastamisi Tuleviku III meeskonnaga, keda möödunud aastal neljandas liigas mõlemas võõrsil peetud mängus võideti. Järgmine kodumäng toimub 1. juunil, kui Jõgeva linna staadionil on vastaseks liigatabeli eelviimane meeskond, Tartu Ülikool Fauna.

Liigatabeli liidriga mängis viimati ka neljanda liiga turniiril osalev FC Jõgeva Wolves II. Reedel võõrsil peetud kohtumine Valga FC Warrioriga lõppes võõrustajate 5:1 võiduga. Kohtumise avavärava lõid jõgevalased 10. minutil, värava autor oli Veiko Vassiljev.

“Huntide” duubelmeeskond on viie vooru järel nelja punktiga endiselt neljandal kohal. Täiseduga jätkaval Warrioril on liidrina 15 punkti, jõgevalasi edestavad ka Põlva FC Lootos (10 p) ja FCP Pärnu (5 p), neli punkti on tabelis veel kolmel meeskonnal.

Duubelmeeskond mängib pühapäeval linnastaadionil Põlva Lootosega, kohtumine algab kell 12.